Oskuste Aasta üritused Kuressaare Ametikoolis

2017. a on üleriigiline Oskuste Aasta eesmärgiga väärtustada oskuseid ja kutseharidust.

Siin on jooksvalt täienev ülevaade Kuressaare Ametikoolis Oskuste Aasta raames korraldatavatest avalikest üritustest:

Kuupäev Üritus Kontaktisik
18.01 Sotsiaaltöö erialade OSKA raporti tutvustus Kai Rannastu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
16.-17. märts Kokaeriala kutsevõistlus "Kokakunst Kuressaares" Ülle Tamsalu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
31. märts Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele

Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

16. juuni Tö Töökohapõhise õppe kogemusseminar sotsiaaltöö ja iluteeninduse tööandjatele

11. oktoober Oskuste Aasta inspiratsiooniüritus

Merike Lees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

13.-21. oktoober Code Week 2017 üritused ametikoolis

Triin Tisler, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

20. oktoober Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
29. märts 2018 Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

OA bänner