Tasuta koolitused

Koolituste prioriteetseteks sihtrühmadeks on:

• erialase tasemehariduseta täiskasvanud
  • keskhariduseta täiskasvanud
  • aegunud oskustega täiskasvanud

Koolitusgrupis vabade kohtade olemasolul saavad koolitustel osaleda ka teised täiskasvanute sihtrühmad.

2024. a koolitused

Koolituste õppekavad

Vaata koolituste õppekavasid siit>

Korraldusinfo

• Koolitusi  kaasrahastab Euroopa Liit. Koolitused on osalejatele tasuta.

• Koolitused toimuvad maikuust detsembrikuuni 2024. Kuigi kõikidel koolitustel ei ole veel kuupäevi, on registreerimine avatud.Kõigi registreerunutega võetakse kuupäevade selgumisel aegsasti ühendust.

• Koolitusele registreerimine ja avalduste vastuvõtmine lõppeb üldjuhul 1 nädal enne koolituse algust.

• Osavõtjate lõplik nimekiri selgub registreerimise aja lõppedes. Õppegrupi komplekteerimisel eelistatakse sihtgruppi kuulujaid (sihtgrupp on ära märgitud õppekava lühiandmetes).

• Registreerunutele saadetakse täpne ajakava meilile.

• Kõik, kes on arvatud koolituse nimekirja, kinnitavad veelkord oma osalust meili teel koolitused@ametikool.eelink opens on new page  või telefonil 452 4666

• Täienduskoolituste infosüsteemi Juhan registreeritud kasutajal on ligipääs koolituse infole (registreerimisele, ajakava, koolituspäevade kirjeldused, tagasiside) ja lõpudokumendile.

Tahad olla esimeste seas, kes saavad infot uute tasuta ja tasuliste koolituste kohta? Liitu Koolitusmajaka uudiskirjaga>link opens on new page

Ade Sepp
koolitusjuht
452 4666 tööpäevadel 8.30 – 17.00

koolitused@ametikool.eelink opens on new page
Kohtu 22, Kuressaare, peahoone 3. korrus, ruum K301

Avaldatud 23.03.2018. Viimati muudetud 07.05.2024.