Õpilasesindus

ÕE juhid 2017/2018 õppeaastal:

• Esimees - Milena Gamzina | KLG-16 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Aseesimees - Maris Lindmann | DS-15A | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Sekretär - Merit Reismaa | KSP-16 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Kultuurivaldkonna juhataja - Dorel Rebane | KSP-16 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Kommunikatsioonijuht - Freddy Pajumets | KSP-16 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ÕE koosolekud toimuvad iga teisipäev kell 16:00 huvijuhi ruumes (õpilaskodu 1. korrus). Kõik huvilised on oodatud!

Hea õppija! Kui sul on muresid ja küsimusi, mis kooli ja koolis käimist puudutavad, pöördu julgelt õpilasesinduse poole: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.