Viga
  • The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component enabled.

PRAKTIKALUGU: Sloveeniast oli raske lahkuda /7.07

Spaateenindajad Klaarika ja Enelin kirjutavad oma Erasmus+ välispraktikast Sloveenias Bledis.

bled-elukohtElukoht villas.Meie välipraktika toimus maikuus. Saabusime Eestist talveriietes ja kohapeal vahetasime need suveriiete vastu.

Majutus oli meil uhkes villas, suure terassiga korteris.

Meie praktikakoht asus 350m kaugusel Hotell Astorias.

Seal töötasid eranditult ainult õpilased juhendajate käe all.

Meie ülesandeks sai kuu aja jooksul spaad korras hoida. Tööpäevad algasid kell 14 ja lõppesid kell 21.00.

Tööpäeva alguses tõime pesuruumist puhta pesu ja õhtul viisime sinna musta pesu.

Üle spaa süütasime küünlad ja õhtul kustutasime need ära.

Iga kahe tunni tagant pidime mootoriruumis jälgima basseinide näite ja need üles kirjutama. Kord päevas tuli sise-ja välisbasseinist võtta proovid.

Meie praktikajuhendaja loal tohtisime klientidele ka kehahoolitsusi ja massaaže teha.

bled-hotel-astoria2Hotell Astoria - praktikakohtJuurde õppisime seal keha kuivharjamist, keha koorimist erinevate koorijate ja õlide seguga ja welcome massaaž, mis koosnes kindlate piirkondade masseerimisest ja oli klientide hulgas kõige populaarsem.

Need õpilased, kellel massaaži osa veel nõrk oli, said ülesandeks saabuvaid kliente spaa reeglitega tutvustada.

Esialgselt oli meile harjumatu asjaolu, et sauna võisid kliendid minna vaid ilma riieteta.

Kokkuvõttes olid kohalikud meiega ülilahked ja sõbralikud ning tööpäevad ei olnud rasked.

Kõik vaba aja jalutasime imekaunis Bledis ringi.

Paar korda käisime ka Sloveenia pealinnas Ljubljanas.

Kuu möödudes oli sealt lahkuda väga raske.

bled2Bled on maaliline linnake Sloveenia Alpides.Soovitame seda mägist- ja kauni järvega praktikakohta kõigile! Täpsemalt saab lugeda meie praktika kohta http://klarikahannus.blogspot.si/

erasmus-plus-logoKlaarika ja Enelin

7.07.2017