Ametikool kaasab kokaõppesse proffe /8.08

Kuressaare Ametikool kaasab noorte kokkade õpetamisse järjest enam elukutselisi kokkasid eesmärgiga anda õppijatele töömaailmaga tihedalt seotud ja praktilised erialaoskused.

20161026 006Eesti parimaks pererestoraniks kuulutatud GOSPA peakokk Alar Aksalu on üks ametikooli vilistlastest, kes noortele kokkadele oskusi õpetama tuleb

„Ametikool on huvitatud sellest, et õpilaste minek praktikale ja pärast lõpetamist tööle oleks võimalikult sujuv ning tihe koostöö tulevaste tööandjatega praktilise õppeköögi või teooriatunni tasemel on selleks parim lahendus,“ ütles ametikooli turismiteenuste õppesuuna juhtõpetaja Ülle Tamsalu. „Töötavad kokad, kellest päris mitmed on meie oma vilistlased, on samas huvitatud järelkasvust. Et oleks neid, kes Eesti kokandustraditsioone elus hoiaks ja edasi arendaks.“

Teiste seas õpetavad algaval õppeaastal Toomas Leedu ja Juss Lindmäe (Ku-Kuu), Alar Aksalu (GOSPA), Risto Laanet (Castello) ja Emmanuel Wille (Olde Hansa).

Restorani GOSPA peakokk Alar Aksalu märkis, et tublile kokale on ka Saaremaal aastaringselt töö olemas. „Kokatöö on selline, kus väga lihtne on minna mandrile, välismaale või laevadele. Siinsed restoranid konkureerivad töökäte nimel ülemaailmsel tööjõuturul. Ma sain ise meie ametikoolist väga hea põhja ja töötasin enne kodusaarele tagasi tulekut mitmeid aastad Tallinnas.“

Kuressaare Ametikoolis saab 11. augustini esitada sisseastumisavaldusi koka erialale põhikoolijärgses päevases õppes. Kooli lõpetamine annab lisaks erialaoskustele ka keskhariduse. Turismiteenuste valdkonnas saab õppima asuda ka majutusteenindaja, giidi ning toitlustuskorralduse erialadele.

8.08.2017