Ametikooli õpilasfirmad said veebilehe /8.01

2017. a detsembris lõppes 45-tunnine ametikooli õpilasfirmade veebilehe, mille tulemusena loodi meie kooli õpilasfirmadele oma veebileht http://opilasfirmad.ee

Koolituse viis läbi ametikooli arvutierialade õpetaja Triin Tisler.

Kodulehele paigutati kõigi põhihariduse baasil tegutsevate teise kursuse õpilaste õpilasfirmade andmed. Igal firmal on oma lehekülg, kus saab näha, mida nad toodavad või millist teenust pakuvad. Lehelt leiab kontaktandmed, kuidas õpilasfirmaga ühendust võtta ja neilt tooteid või teenuseid tellida saab.

Veebilehe koolituse läbisid kaheksa põhikooli baasil õppivat õpilast, kes osalevad ka õpilasfirmade tegevuses. Lõpetajad said tunnistused.

Koolitust toetati Euroopa Sotsiaalfondi poolt rahastatud projektist "Uus õpikäsitlus Kuressaare Ametikooli ettevõtlusõppes "Õppida on Põnev"".

Ametikooli õpilasfirmade programmis osalevad teise või kolmanda kursuse kutsekeskhariduse erialade õppijad eesmärgiga saada läbi praktilise tegevuse ettevõtluskogemust. Praegu on programmil käsil kolmas tegevusaasta.

8.01.2017