Oskuste Aasta üritused Kuressaare Ametikoolis

2017. a on üleriigiline Oskuste Aasta eesmärgiga väärtustada oskuseid ja kutseharidust.

Siin on jooksvalt täienev ülevaade Kuressaare Ametikoolis Oskuste Aasta raames korraldatavatest avalikest üritustest:

Kuupäev Üritus Kontaktisik
18. jaanuar Sotsiaaltöö erialade OSKA raporti tutvustus Kai Rannastu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
16.-17. märts Kokaeriala kutsevõistlus "Kokakunst Kuressaares" Ülle Tamsalu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
31. märts Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele

Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

16. juuni Töökohapõhise õppe kogemusseminar sotsiaaltöö ja iluteeninduse tööandjatele

11. oktoober veebileht

Merike Lees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

13.-21. oktoober Code Week 2017 üritused ametikoolis

Triin Tisler, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

24. november Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
9. märts 2018 Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

OA bännerOskuste Aasta logo, visuaalne kujundus ning veebileht on valminud Kuressaare Ametikoolis.

Oskuste Päevade korraldamist Kuressaare Ametikoolis toetab Euroopa Sotsiaalfond. Projekti kogusumma on 20 000 eurot.

Tegevuste eesmärgiks on tõsta kutsehariduse mainet ja toetada Eesti elukestva õppe strateegia 2020 sihtnäitajate saavutamist:

• Kutsehariduse statsionaarses õppes õpinguid jätkavate põhikoolilõpetajate määr
  • Õppetöö katkestajate määr kutseõppeasutustes

Bussiajad

Bussid Upale:

• Vallimaa tn (peatus Koolibuss): 8.00, 12.20*
  • Smuul tn: 8.05
  • Bussijaam: 8.10

Bussid Upalt:

• Vallimaa tn: 12.30*
  • Vallimaa tn, bussijaam: 14:25, 16:00

*buss liigub siis, kui tunniplaanis on õpperühmasid, kes peavad pärast lõunapausi Upale või Upalt linna jõudma.

Raamatukogu ja paljunduskeskuse lahtiolekuajad

Ametikooli raamatukogu ja paljunduskeskus asuvad linna õppehoone esimesel korrusel mitmeotstarbelises ühisruumis Mess.

Mess on avatud tööpäeviti kell 8-17. Lisainfo 452 4600, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raamatukogu e-kataloog RiksWeb

Paljunduskeskuse hinnakiri