Kuressaare õppekompleks

General information

Contact

Filter

All Board Other employees

Job position
 
Board (13)

Neeme Rand

direktor
+3724524611
neeme.rand@ametikool.ee


Andra Aavik

kantselei juht
+3724524606
andra.aavik@ametikool.ee


Arvo Kereme

haldusjuht
+372 452 4642
arvo.kereme@ametikool.ee


Astra Mõistlik

kvaliteedijuht
+372 452 4699
astra.moistlik@ametikool.ee


Eda Saard

finantsjuht
+372 452 4610
eda.saard@ametikool.ee


Anu Soosaar

teenindusjuht
+372 5680 9364
anu.soosaar@ametikool.ee


Jane Mägi

IT ja ettevõtluse õppesuuna juhtõpetaja
+372 452 4645


Andres Meisterson

tehnoloogia õppesuuna juhtõpetaja
+372 452 4616
andres.meisterson@ametikool.ee


Ade Sepp

koolitusjuht
+372 452 4666
ade.sepp@ametikool.ee


Maila Juns-Veldre

disaini õppesuuna juhtõpetaja
+372 452 4670
maila.juns-veldre@ametikool.ee


Ülle Tamsalu

turismiteenuste õppesuuna juhtõpetaja
+372 452 4622
ylle.tamsalu@ametikool.ee


Kätlin Poopuu

sotsiaaltöö ja iluteeninduse õppesuuna juhtõpetaja
+372 452 4620
katlin.poopuu@ametikool.ee


Anne Rand

referent
+372 452 4664
anne.rand@ametikool.ee

Other employees (5)

Piia Prei

sotsiaalpedagoog
+372 5919 5818
piia.prei@ametikool.ee


Kadri Riis

Haridustehnoloog. Andmekaitse spetsialist
kadri.riis@ametikool.ee


Taavi Tuisk

teabejuht
+3725162234
taavi.tuisk@ametikool.ee


Hille Voolaid

kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis
Hille.Voolaid@hm.ee


Kõik töötajad

töölepinguga töötajad

Lisainformatsioon: 

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Kuressaare õppekompleks

General information

Tehnoloogiamajakas

General information

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.