Erialad

Täpsem info eelolevate sisseastumiste kohta on siin!

Vaata ka sisseastumisavalduse esitamise ja dokumentide infot!

CNC-puidutöötlemiskeskuse operaator - 6 k

ÕppeliikKutseõpeÕppevormStatsionaarne - tsükliõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg6 k

Tegu on uue õppekavaga, kus on kasvanud tarkvaraprogrammidega seotud õppetöö maht.

"CNC-pingid on ülitähtsad nii puidutöötlemise kui ka väikelaevasektori ettevõtetes. Seda kasutatakse igal pool: mööblist ja laevadetailidest alustades ning hauakivide valmistamisega lõpetades.

Õppeaeg on lühike, sobides seega neile, kes kiiresti tahavad uusi oskusi omandada. Edaspidi on meil plaanis ka kõrgema taseme eriala avamine, kus on suurem roll juba tööprogrammide koostamisel."

Andres Meisterson, ametikooli tehnoloogia õppesuuna juhtõpetaja

Töötukassa tööta ja õpi

Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Täpsemad tingimused leiate Eesti Töötukassa veebilehel.

Erialal õpitakse CNC-töötlemiskeskuste seadistamist ja käivitamist, õige lõiketera valikut jpm.

Vaata õppekava!

Erial õppimiseks on

• uus 5-teljeline CNC-töötlemiskeskus Vaata virtuaaltuuriga!
  • 2,5-teljeline CNC-pink
  • suur valik lõikeinstrumente
  • tööks vajalikud tarkvaraprogrammid

Õppetöö viiakse läbi tsükliõppes üle nädala K-R kell 8.30-17.30

Kaugemalt tulijail on võimalus elada õpilaskodus.

CNC-puidutöötlemiskeskuse operaator töötab arvutijuhitavatel töötlemiskeskustel mööbli- ja puiduettevõtetes.

Ametikoolis saab edasi õppida tisleri, mööblirestauraatori või väikelaevaehitaja erialal. Rakenduskõrgkoolides või ülikoolides saab edasi õppida tehnoloogiale ja materjalitöötlusele keskenduvatel erialadel.

• Kevadine sisseastumisavalduse esitamine 29.03 - 16.04.2021 (koolituskohtadest täidetakse kuni 50%)
  • Kevadine vastuvõtt: vestlus 21.04 kell 16 ruumis Õ303

• Suvine dokumentide vastuvõtt 1.06 -8.08.2021