Erialad

Täpsem info eelolevate sisseastumiste kohta on siin!

Vaata ka sisseastumisavalduse esitamise ja dokumentide infot!

Esita sisseastumisavaldus siit!

Ehitus Kuressaare Ametikool

Kokk - 2a

ÕppeliikKutseõpeÕppevorm Statsionaarne - tsükliõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg2a

Kaks aastat ametikoolis tsükliõppes õppinud kokk saab hakkama Eesti tipprestoranide, hotellide ja laevade köökides. Lõpetajad saavad ka teadmised oskused kelneri-restoraniteenindaja tööst. Ametikoolis täiskasvanute õpperühmades õppinud kokad on rajanud oma söögikohti või töötavad edukalt erinevates restoranides.

Koolil on kaasaegsete profiseadmetega varustatud õppeköögid.

Vaata õppekööki virtuaaltuuris!

Õppijatel on võimalus sooritada praktika välismaal. Nelja nädala pikkust praktikat rahastab Erasmus+

Vaata õppekava!

Õppetöö korraldus

Koolitöö 4 päeva kuus, üle nädala  esmaspäev-teisipäev kell 8.30-18.20. Need päevad on valitud koostöös tööandjatega. Nii ei pea töötav inimene ühel nädalal pikalt puuduma ja nädalavahetustel on just töötavatel kokkadel võimatu tulla kooli. Arvestatud on pika ja lühikese nädalaga tööl.

Erandiks kui on praktilised nädalad, kui ollakse õppeköögis E-R 8.30 - 16.45. Selliseid nädalaid on neli:

• 04.11 – 08.11 (selles nädalas valivad õpilased ise välja, millisel neljal päeval saavad koolis olla. Õpetaja teeb graafiku. Tundide pikkus on orienteeruv, kuna tehakse ettevalmistustõid järgmiseks päevaks. Õpetajaga koostöös tuleb kokku 40 tundi. Reedel lõpetatakse köögis hiljemalt 14.00.)
  • 02.12 – 08.12.19
  • 09.03- 15. 03
  • 04.05 – 10.05.20

Vaata kõikide õppetsüklite kuupäevi õppetöögraafikust!

• restoranides
  • kohvikutes