Erialad

Täpsem info eelolevate sisseastumiste kohta on siin!

Vaata ka sisseastumisavalduse esitamise ja dokumentide infot!

Kokk - 2a

ÕppeliikKutseõpeÕppevorm Statsionaarne - tsükliõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg2a

Kaks aastat ametikoolis tsükliõppes õppinud kokk saab hakkama Eesti tipprestoranide, hotellide ja laevade köökides. Lõpetajad saavad ka teadmised oskused kelneri-restoraniteenindaja tööst. Ametikoolis täiskasvanute õpperühmades õppinud kokad on rajanud oma söögikohti või töötavad edukalt erinevates restoranides.

Koolil on kaasaegsete profiseadmetega varustatud õppeköögid.

Vaata õppekööki virtuaaltuuriga!

Vaata õppekava!

Õppijatel on võimalus sooritada praktika välismaal. Nelja nädala pikkust praktikat rahastab Erasmus+

Õppetöö korraldus

Koolitöö 4 päeva kuus, üle nädala  esmaspäev-teisipäev kell 8.30-18.20. Need päevad on valitud koostöös tööandjatega. Nii ei pea töötav inimene ühel nädalal pikalt puuduma ja nädalavahetustel on just töötavatel kokkadel võimatu tulla kooli. Arvestatud on pika ja lühikese nädalaga tööl.

Erandiks kui on praktilised nädalad, kui ollakse õppeköögis E-R 8.30 - 16.45.

Loe rohkem: 26 põhjust, miks täiskasvanuna kutseharidust omandada

• restoranides
  • kohvikutes
  • turismitaludes

Edasiõppimise võimalused

Eriala lõpetajad saavad jätkata elukestvat õpet teistel ametikooli toitlustuse erialadel (pagar, kondiiter, kelner) ja juba läbitud õppemoodulid VÕTAga üle kanda. Ettevõtlusoskused saab omandada väikeettevõtja erialal.

Edasi saab õppida ka kõrghariduse või rakenduskõrghariduse tasemel toitlustusega seotud erialadel.

• Suvine dokumentide vastuvõtt 1.06 -8.08.2021
  • Sisseastumisvestlus 10.08.2021 kell 14 ruumis Õ207
  • Vastuvõtu tulemuste kinnitamine kooli poolt 19.08.2021
  • Õppimatuleku kinnitamine õpilaskandidaadi poolt hiljemalt 25.08.2021