Kujundaja (kujundusgraafik) - 2,5a

ÕppeliikKutseõpeÕppevormStatsionaarne koolipõhine - TsükliõpeEeldus alustamiseksPõhi- või keskharidusÕppeaeg2,5 a

Kujundusgraafiku erialal arendad sa oma joonistamis- ja maalimisoskust, värvi- ja kompositsioonitaju, arvutigraafika valdamist ja tüpograafia tundmist, et kujundada kauneimaid plakateid, silte, kaarte, graafikuid, T-särke, pakendeid jpm.

Sa õpid piktograafiat, et osata edastada sõnumeid rahvusvahelistes keskkondades lihtsustatud piltide kujul.

Sa hakkad valdama fotograafiat, fototöötlust, valmistama trükinõuetele vatavaid kujundusfaile Kuressaare Ametikooli õppehoones Disainimajakas, kus on kaks iMac-idega meediaklassi ning moodne fotostuudio.

Vaata Disainimajaka multimeedia õppeklassi virtuaaltuuriga!

Sa õpid infograafikat, et kujutada igavaid numbreid kõnekate diagrammide, skeemide ja graafikutena.

Vaata õppekava>

Õppetöö tsükliõppes E-L.

Õppetsüklid umbes kord kuus.

Vaata siit näidet eelmise lennu tsükliõppe nädala tunniplaanist!

Loe rohkem: 26 põhjust, miks täiskasvanuna kutseharidust omandada

Oma oskusi harjutad ning kogemusi saad sa praktikal olles kujundusbüroodes, ajalehtede ja ajakirjade toimetustes, trükiettevõtetes. Pärast kooli lõpetamist on sul võimalik minna tööle samadesse ettevõtetesse.

Edasiõppimise võimalused

Kui soovid edasi õppida, oled saanud hea aluse, et jätkata õpinguid Eesti Kunstiakadeemias või Tartu Kõrgemas Kunstikoolis.

Dokumentide vastuvõtt 1.03.2022 kuni 7.08.2022

Kevadine vastuvõtt

• Vestlus 26.04 kell 11 ruumis D21
  • Vastuvõtu tulemuste kinnitamine kooli poolt 3.05.2022
  • Õppimatuleku kinnitamine õpilaskandidaadi poolt hiljemalt 4.07.2022

Suvine vastuvõtt

• Vestlus 11.08 kell 10 ruumis D21
  • Vastuvõtu tulemuste kinnitamine kooli poolt 15.08.2022
  • Õppimatuleku kinnitamine õpilaskandidaadi poolt hiljemalt 17.08.2022

Õppetöö algus septembris 2022.

• eelnev motivatsioonikiri. Motivatsioonikirja saab sisseastumisavaldust esitades üles laadida sais.ee's, saata kooli info@ametikool.ee või tuua kooli paberil.
  • vestlus

Esita sisseastumisavaldus: sais.ee