Majutusteenindus - 3a

ÕppeliikKutsekeskharidusõpeÕppevormStatsionaarne - päevaõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg3 a

Majutusteenindaja amet annab eluks vajalikke oskusi ja alused tööalaseks karjääriks ning edasi õppimiseks turisminduse, teeninduse, hotellinduse või vaba aja veetmise korraldamise alal.

"Eriala lõpetamine annab väga laialdased oskused. Näiteks turismitalus suudab lõpetaja korraldada ürituse, selle toitlustamise, ruumide korrastuse, külaliste sisse- ja väljaregistreerimise, tegeleda lastega, kasvõi olla õhtujuht. Õppetöö on mänguline ja äge. Nende oskuste baasilt on väga hea edasi spetsialiseeruda ükskõik millisele erialale, mis on turismi, hotellinduse või rekreatsiooniga seotud."

Ülle Tamsalu
ametikooli turismiteenuste õppesuuna juhtõpetaja

Õppija saab väga mitmekülgsed oskused turismisektoris töötamiseks: õpitakse sündmusteenindust, vaba aja tegevuste läbiviimist, koosolekuteenindust, toitlustusteenindust, teeninduskeskkonna kujundamist ja korrashoidu, majutusteenindust, spaateenindust jpm.

Vaata õpperestorani virtuaaltuuriga!

Meil on tipptasemel praktikakohad nagu näiteks GOSPA, Arensburg Boutique Hotell & SPA, Grand Rose SPA Hotell, lisaks väga hea koostöö EHRLiga (Eesti Hotellide ja Restoranide Liit) annab võimaluse õpilastel sooritada praktikat Eesti tipphotellides, lisaks peale praktika edukat läbimist saab taotleda ühekordset stipendiumi.

Edukad õppijad saavad sooritada praktikat ka välisriikides tänu meie headele projektipartneritele.

Põnevust lisab õppetöösse võimalus osaleda kutsevõistlusel Noor Meister.

Vaata õppekava!

• Õppetöö viiakse üldjuhul läbi tööpäeviti E-R kell 8.30-16.00
  • Õppeperiood üldjuhul septembrist juunini

Loe rohkem: 30 põhjust, miks valida kutsekeskharidus Kuressaare Ametikoolist

Majutusteenindaja eriala lõpetaja saab kandideerida paljude ametikohtadele, näiteks:

• spaa-administraator
  • hotelli administraator
  • restoraniteenindaja
  • turismitalu perenaine
  • vaba aja tegevuste läbiviija hotellis või turismiasutuses

Turismiga seotud ametipostid ei kao, sellepärast on see eriala kindlasti tark valik!

Loe selle eriala kohta ametite andmebaasist!

Lõpetaja saab nii ameti kui ka keskhariduse.

Lõpetajal on võimalik õpinguid jätkata kõrgkoolides turisminduse või rekreatsiooniga seonduvatel erialadel: turismi- ja hotelliettevõtlus; ettevõtlus ja elamusmajandus, rekreatsioonikorraldus, giidindus, noorsöötöö jne

Dokumentide vastuvõtt 1.03.2022 kuni 7.08.2022

Kevadine vastuvõtt

• Vestlus 27.04 kell 14 ruumis K208
  • Vastuvõtu tulemuste kinnitamine kooli poolt 3.05.2022
  • Õppimatuleku kinnitamine õpilaskandidaadi poolt hiljemalt 4.07.2022

Suvine vastuvõtt

• Vestlus 10.08 kell 12 ruumis Õ207
  • Vastuvõtu tulemuste kinnitamine kooli poolt 15.08.2022
  • Õppimatuleku kinnitamine õpilaskandidaadi poolt hiljemalt 17.08.2022

Õppetöö algus septembris 2022.

• Vestlus

Esita sisseastumisavaldus: sais.ee