Erialad

Täpsem info eelolevate sisseastumiste kohta on siin!

Vaata ka sisseastumisavalduse esitamise ja dokumentide infot!

Majutusteenindus - 3a

ÕppeliikKutsekeskharidusõpeÕppevormStatsionaarne - päevaõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg3 a

Kõrge teeninduskultuur on tänapäeva teenindusettevõtete edu pant!

Majutusteenindaja amet annab eluks vajalikke oskusi ja alused tööalaseks karjääriks ning edasi õppimiseks turisminduses, teeninduses või hotellinduses.

Oluline lisaväärtus erialal on lisaspetsialiseerumine  spaa-administraatoriks, kus suuremas mahus õpitakse spaateenuste korraldamist ja spaahoolitsuste tegemist.

Oluline lisaväärtus erialal on spaa-administraatori spetsialiseerumise võimalus, kus suuremas mahus õpitakse spaateenuste korraldamist ja spaahoolitsuste tegemist.

Vaata õpperestorani virtuaaltuurga!

Meil on tipptasemel praktikakohad nagu näiteks GOSPA, Arensburg Boutique Hotell & SPA, Grand Rose SPA Hotell, lisaks väga hea koostöö EHRLiga (Eesti Hotellide ja Restoranide Liit) annab võimaluse õpilastel sooritada praktikat Eesti tipphotellides, lisaks peale praktika edukat läbimist saab taotleda ühekordset stipendiumi.

Edukad õppijad saavad sooritada praktikat ka välisriikides tänu meie headele projektipartneritele.

Põnevust lisab õppetöösse võimalus osaleda kutsevõistlusel Noor Meister.

Vaata õppekava!

• Õppetöö viiakse üldjuhul läbi tööpäeviti E-R kell 8.30-16.00
  • Õppeperiood üldjuhul septembrist juunini

Kui lõpetada see eriala, on võimalus kandideerida mitmetele põnevatele ametikohtadele nagu näiteks:

• spaa-administraator
  • hotelli vastuvõtutöötaja
  • toateenindaja
  • restoraniteenindaja.

Teenindusega seotud ametipostid ei kao, sellepärast on see eriala kindlasti tark valik!

Loe selle eriala kohta ametite andmebaasist!

Lõpetaja saab nii ameti kui ka keskhariduse.

Lõpetajal on võimalik õpinguid jätkata kõrgkoolides majutusteenindusega seonduvatel erialadel (nt turismi- ja hotelliettevõtlus; ettevõtlus ja elamusmajandus jne).

Kevadine vastuvõtt

• Erialale saab astuda ka kevadisel vastuvõtul 30.03 kuni 17.04.2020 (koolituskohtadest täidetakse kuni 50%)
  • Vastuvõtuvestlused viiakse läbi elektrooniliselt 21.-23. aprillil. Iga avalduse esitajaga võetakse ühendust.
  • Kevadine vastuvõtt annab võimaluse endale enne suve algust õppekoht kindlustada
  • Kui õppidasoovijal on kevadise vastuvõtu ajal põhikooli lõpetamine pooleli, saab lõputunnistuse esitada suve jooksul.

Suvine vastuvõtt

• Sisseastumisavalduse esitamine 1.06.2020 kuni 09.08.2020
  • Vastuvõtuvestlus 11.08.2020 kell 12 ruumis Õ207
  • Vastuvõtu tulemuste kinnitamine kooli poolt 21.08.2020
  • Õppimatuleku kinnitamine õpilaskandidaadi poolt hiljemalt 27.08.2020

Õppetöö algus septembris 2020.

• Vestlus