Müügiesindaja – 1,5 a

ÕppeliikKutseeriharidusõpe, 5. taseÕppevormStatsionaarne, koolipõhine – tsükliõpeEeldus alustamiseksKeskharidusÕppeaeg1,5 a

Müügitulu on see, millest ettevõte elab ja õitseb. Seetõttu on müügitöö ülioluline igale ettevõttele.

Müügiesindaja erialal õpitakse kliendisuhete haldamist, turundustegevuste korraldamist ja müügi planeerimist.

Vaata õppekava>

Õppija arvamus

"Olen ametikooli astunud mitmel korral, aga olude sunnil pooleli jätnud – algul tulid lapsed, siis suurepärane töövõimalus. Elukestev õpe kui lööklause on mind väga kõnetanud. Pikemat aega olen kooli kodulehel silma peal hoidnud ja erialasid jälginud. Nüüd, kus lapsed on juba suuremad, on töö kõrvalt lihtsam koolis käia. Tsükliõpe sobis ka minu jaoks ideaalselt.

Pool oma töökarjäärist olen olnud klienditeeninduses. Mulle meeldib inimestega suhelda. Tundsin, et müügiesindaja eriala on täpselt minu jaoks. See on andnud mulle hoopis teistmoodi nägemuse oma töö suhtes. On väga palju erinevaid müügistrateegiaid. Tekib rohkem huvi, et kuidas kliendile personaalselt läheneda, toodet rohkem tunda, vaatad hoopis teistmoodi kogu müügiprotsessi. Väga põnev on! See on andnud mulle palju uusi teadmisi ja ka uusi tutvusi.

Kool on andnud enesekindlust ja julgust. Julgust edaspidi kandideerida ja vaadata erinevaid töövõimalusi. Hammas on piltlikult öeldes verel, tekib soov teadmisi juurde saada. Kahju, et see õppimise aeg nii lühike on, pooleteise aastaga saab hoo sisse, aga tahaks justkui veel."

Piia Mänd
Müügiesindaja eriala õppija

Õppetöö viiakse läbi tsükliõppes vastavalt õppetöö graafikule. Õppetsüklid on kord kuus E–R ja kestavad 8.30–16.00.

Vaata tunniplaani näidet müügiesindajate õppetsüklist koolis>

Kaugemalt tulijad saavad õppetsüklite ajal elada ametikooli õpilaskodus>

Loe rohkem: 26 põhjust, miks täiskasvanuna kutseharidust omandada>

Müügiesindaja eriala lõpetanud saavad töötada nii äri- kui avalikus sektoris ning erineva suurusega organistasioonides.

Lõpetaja saab edasi õppida Kuressaare Ametikoolis ärijuhtimist, väikeettevõtlust ja raamatupidamist, kõrghariduse tasemel Tallinna Tehnikakõrgkoolis kaubandusökonoomikat, Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor turundust.

Dokumentide esitamine 28.11.2022 kuni 8.01.2023.

Talvine vastuvõtt

• Vestlus 10.01 kell 13 ruumis K206
  • Kool kinnitab vastuvõtu tulemused 19.01.2023
  • Õpilaskandidaat kinnitab õppima asumise hiljemalt 23.01.2023

Õppetöö algus veebruaris 2023.

Vaata lisainfot vastuvõtudokumentide ja -korralduse kohta siit>

• eelnev motivatsioonikiri (motivatsioonikirja saab sisseastumisavaldust esitades üles laadida sais.ee, saata kooli meiliaadressile info@ametikool.ee või tuua kooli Messi paberkandjal)
  • vestlus

Esita sisseastumisavaldus: sais.ee