Erialad

Täpsem info eelolevate sisseastumiste kohta on siin!

Vaata ka sisseastumisavalduse esitamise ja dokumentide infot!

Ehitus Kuressaare Ametikool

Sõiduautotehnik -3a

ÕppeliikKutsekeskharidusõpeÕppevormStatsionaarne - päevaõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg3 a

Sõiduautotehniku töö sisuks on autode ja haagiste tehnoseisundi kontrollimine, remondivajaduse määramine ning tehnohooldus ja remont.

Sõiduautotehniku töö eeldab tehniliste jooniste ja skeemide lugemise oskust ning kataloogide jt juhendmaterjalide kasutamist.

Kuressaare Ametikoolil on:

• hästi varustatud õppetöökoda diagnostikaseadmete, töövahendite ja tõstukitega.
  • Kool on tunnustatud kutse-eksamikeskus. Lõpetajad saavad koolis tasuta sooritada autotehniku kutse-eksami, mis tõstab nende väärtust tööandja jaoks.
  • Traditsiooniks on saanud iga-aastased talverallid, kus õpilased oma autodega vigursõidus võistlevad. Igal sügisel leiame Saaremaa Rally osavõtjate nimekirjast kümmekond Kuressaare Ametikooli autoerialade vilistlast.

Vaata autotehniku õppetöökoda virtuaaltuuriga!

Sõiduautotehnik leiab tööd autode teeninduse ja remondiga tegelevates ettevõtetes

Lõpetaja saab nii ameti kui ka keskhariduse.

Mitmed meie lõpetajad on edasi õppida läinud Tallinna Tehnikakõrgkooli, kus ametikoolide lõpetajatel on 20% ulatuses õppekohtadest eraldi vastuvõtt.

• Vestlus