Tegevusjuhendaja - 1a

ÕppeliikKutseõpeÕppevormStatsionaarne - tsükliõpeEeldus alustamiseksKeskharidusÕppeaeg1 a

Tegevusjuhendaja pädevusi omandama ootame eriti õppijaid, kes on juba läbinud hooldustöötaja kaheaastase õppekava või omavad tööalaseid kogemusi nimetatud sihtrühmaga.

Töötukassa tööta ja õpi

Sellel õppekaval on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Rohkem infot toetuse kohta leiate Eesti Töötukassa kodulehelt

Erilist tähelepanu pööratakse õppetöös kliendi aktiviseerimise põhimõtetele ja eesmärgipärase tegevuse planeerimisele/läbiviimise oskusele arvestades tegevuse jõukohasust ja mõju üldisele toimetulekule.

Tegevusjuhendaja õppekava vastab tegevusjuhendaja 4. taseme kutsestandardile.

Kuressaare Ametikool on tegevusjuhendaja eriala kutse andja. Õpingute lõpuks sooritatakse tegevusjuhendaja 4. taseme kutseeksam.

Erialasel tööl olevatel õppijatel on võimalik sooritada praktika töökohal.

Vaata õppekava

Õppetöö on korraldatud tsüklitena. Selline paindlik õppetöö korraldus võimaldab õppida töö kõrvalt.

Õppetsüklid on ca kord kuus K-L kell 8.30-19.05 (laupäeviti kuni 15.55)

Kaugemalt tulijaid saavad õppetsüklite ajal elada ametikooli õpilaskodus.

Loe rohkem: 26 põhjust, miks täiskasvanuna kutseharidust omandada

Tegevusjuhendaja eriala lõpetanud töötavad ja praktiseerivad tervishoiu- ja sotsiaalhoolekandeasutustes, mis on spetsialiseerunud psüühiliste erivajadustega klientidele sotsiaalteenuste osutamisele.

Kuressaare Ametikoolis saab jätkuõppes saab õppida praktikajuhendajaks.

Samuti on võimalik jätkata õpinguid sotsiaaltöö valdkonnas rakenduskõrgkoolides või ülikoolides.

• Suvine dokumentide vastuvõtt 1.06 -8.08.2021
  • Vastuvõtuküsimustiku täitmine 11.08 kell 10 ruumis Õ203