Erialad

Täpsem info eelolevate sisseastumiste kohta on siin!

Vaata ka sisseastumisavalduse esitamise ja dokumentide infot!

Tisler - 2a

ÕppeliikKutseõpeÕppevormStatsionaarne - tsükliõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg2 a

Tisleri tööülesanneteks on puidu töötlemine puidutöötlemismasinatel ja käsitööriistadega ning mööbliesemete ja puittoodete kokkupanek.

Loe selle eriala kohta ametite andmebaasist!

Koolis toimub teoreetiline väljaõpe ja praktiline õpe kooli õppetöökojas, praktika toimub ettevõtetes.

Õpingute lõpus on võimalus tasuta sooritada kutsekvalifikatsioonieksam. Pärast selle edukat sooritamist omistatakse õpilasele tisler 4. kutsekvalifikatsioonitase.

Vaata ka õppekava!

Õppetöö viiakse läbi tsükliõppes üle nädala N-L.

Vaata õppetsükleid 2019/2020 õppeaastal!

Tislerid töötavad mööblitööstuse ja puidutöötlemise ettevõtetes.Samuti väikelaevaehitusettevõtetes jahtide jm veesõidukite sisustuselementide valmistajate ning paigaldajatena.

Loe rohkem ametite andmebaasist!

Kevadine vastuvõtt

• Erialale saab astuda ka kevadisel vastuvõtul 30.03 kuni 17.04.2020 (koolituskohtadest täidetakse kuni 50%)
  • Vastuvõtuvestlus 21.04.2020 kell 16 ruumis Õ303
  • Kevadine vastuvõtt annab võimaluse endale enne suve algust õppekoht kindlustada
  • Kui õppidasoovijal on kevadise vastuvõtu ajal põhikooli lõpetamine pooleli, saab lõputunnistuse esitada suve jooksul.

Suvine vastuvõtt

• Sisseastumisavalduse esitamine 1.06.2020 kuni 09.08.2020