Töökonkurss: kutseõppeasutuse õpetaja (1,0) 09. november TaaviTuisk

Kuulutame välja konkursi kutseõppeasutuse õpetaja (1,0 ametikohta) leidmiseks. Ametikoht koosneb kahest osast – 0,5 kohta õpetajatöö ja 0,5 kohta rühmajuhataja tööga seotud ülesanded.

Meie peamised ootused Sinule on:

• matemaatika, sh erialase matemaatika õpetamine tarkvaraarendajatele;
  • statistika ja majandusmatemaatika õpetamine ärierialadele;
  • rühmajuhataja töö põhikoolijärgsete tarkvaraarenduse õppijatega, usalduskultuuri loomine õpikeskkonnas, õppimise toetamine;
  • koolipoolne praktikajuhendaja, kes abistab IT-valdkonna praktikakohtade leidmisel, hoiab kontakte praktikakohtadega, haldab praktikadokumentatsiooni.

Kui soovid olla osa meie kooliperest ja Sul on pedagoogiline kõrgharidus; väga hea suhtlemis- ja koostööoskus; positiivne hoiak; empaatiavõime; soov ja tahe töötada ning suhelda noortega, siis ootame Sinu

• avaldust ja CV-d;
  • motivatsioonikirja;
  • haridust tõendavat dokumenti;
  • täienduskoolitust tõendavaid dokumente;
  • isikut tõendavat dokumenti

hiljemalt 21.11.2021 elektrooniliselt aadressile andra.aavik@ametikool.ee

Kuigi õpetajatöös eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing), ära kõhkle kandideerimast, kui oled vastava valdkonna/eriala spetsialist ja Sulle meeldib oma teadmiseid ja oskuseid edasi anda.

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik.

Täiendavad küsimused on oodatud helistades telefonil 522 3726  või kirjutades aadressil jane.magi@ametikool.ee

Meie peamised ootused Sinule on:

• matemaatika, sh erialase matemaatika õpetamine tarkvaraarendajatele;
  • statistika ja majandusmatemaatika õpetamine ärierialadele;

• avaldust ja CV-d;
  • motivatsioonikirja;
  • haridust tõendavat dokumenti;
  • täienduskoolitust tõendavaid dokumente;
  • isikut tõendavat dokumenti

hiljemalt 21.11.2021 elektrooniliselt aadressile andra.aavik@ametikool.ee

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik.