Uudised

Valminud muusikatehnoloogia ning 360-kraadi foto-ja video loomise õppematerjalid on kõigile kasutatavad 20. november TaaviTuisk

Ametikooli innovatsioonilaboris esitleti 19. novembril õpetajate loodud muusikatehnoloogiaja 360-kraadi foto- ja videomaterjali loomise õppematerjale.

Innovatsioonilabori partneriteks on Saaremaa Ühisgümnaasium ja Kuressaare Vanalinna Kool. Esitlusel-koolitusel oli osalejaid kõikidest partnerkoolidest.

Valminud õppematerjale saavad kõik õpetajad ja kodused iseõppijad kasutada E-koolikoti kaudu:

Esitleti ka innovatsioonilaboris olevaid võimalusi ja vahendeid.

Sarnaseid koolitusi on tulemas veel: 1. ja 3. detsembril tutvustatakse tootedisaini ja 3D graafika õppematerjale.

Innovatsioonilabori rajamist ja õppematerjalide loomist toetab Euroopa Sotsiaalfond

Esitleti ka innovatsioonilaboris olevaid võimalusi ja vahendeid.