Tasuta koolitused

Koolituste sihtgrupp on täiskasvanud elanikkond, kes:

• ei ole koolikohustuslikud (põhihariduse omandanud või 17 –aastased ja vanemad isikud);
  • ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes riigieelarvelisel õppekohal.

2021 koolitused

NB! allolev koolituste nimekiri on haridus- ja teadusministri poolt veel allkirjastamata. Võta seda informatiivse ülevaatena sellest, mis Kuressaare Ametikoolis saab tasuta kursustel õppida. Kui käskkiri on kinnitatud, avame registreerimise.

Koolituse nimetus Maht (akad. tundi) Toimumisaeg

Rhino 3D baaskursus

Digioskuste alused

AutoCad baaskursus

Väikeettevõtte veebilehe loomine ja haldamine

Täienduskoolitus kontoritöötajale - trükiste kujundamine ja küljendus

CNC puidtöötlemiskeskuse operaatori algkoolitus

Vaata koolituste õppekavasid siit

• Koolitusele registreerimine ja avalduste vastuvõtmine lõppeb üldjuhul 1 nädal enne koolituse algust.
  • Osavõtjate lõplik nimekiri selgub registreerimise aja lõppedes. Õppegrupi komplekteerimisel eelistatakse sihtgruppi kuulujaid (sihtgrupp on ära märgitud õppekava lühiandmetes).
  • Nädal enne koolituse algust:
    1. saadetakse teade koolitusele registreerunutele ja avalduse esitanutele kursusele arvamise või mittearvamise kohta;
    2. koolituse ajakava/tunniplaan
  •  Kõik, kes on arvatud koolituse nimekirja, kinnitavad veelkord oma osalust meili teel koolitused@ametikool.ee  või telefonil 452 4666

Koolitusi rahastab Euroopa Sotsiaalfond täiskasvanute tööalase riikliku koolitustellimuse raames. Koolitused on osalejatele tasuta.

Euroopa Sotsiaalfond logo

Lisainfo:

Ade Sepp
koolitusjuht
452 4666 tööpäevadel 8.30 – 17.00

koolitused@ametikool.ee
Kohtu 22, Kuressaare, peahoone 3. korrus, ruum K301

Koolituse nimetus Toimumisaeg Koolituse maht
(ak. tundi)

Koolituste sihtgrupp on täiskasvanud elanikkond, kes:

2021 koolitused

Vaata koolituste õppekavasid siit