Esimesel õppeaastal omandatakse baasteadmised majandusest ja ettevõtlusest, raamatupidamisest ja majandusarvestusest, juhtimisest, personalitööst jpm.

Teisel õppeaastal keskendutakse kahele õppekava spetsialiseerumisele:

• Turundustegevuse ja müügitöö korraldamine
  • Tootmis- ja teenindusprotsessi toetamine

Õpingute lõpetamisel omandatakse kvalifikatsioon: Ärikorralduse spetsialist, spetsialiseerumisega turundus- ja müügispetsialist ning tootmis- ja teenindusspetsialist, tase 5

Erialasel tööl olevatel õppijatel on võimalik sooritada praktika töökohal, teised sooritavad praktika erinevates ettevõtetes või asutustes sõltuvalt oma huvialast. Võimalik on praktiseerida ka ettevõtjana.

Vaata õppetsükleid 2019/2020 õppeaastal!

Miks õppida?

• Lisaks ametikooli õpetajatele annavad tunde praktikud väljastpoolt kooli
  • Õppimine annab võimaluse suurendada oma suhtlusvõrgustikku, leida uusi kontakte ning õppida üksteiselt
"Ma sain tohutult uut hingamist ja uusi ideid, mida oma töös kasutada. Õpetatavad ained on omavahel hästi seotud, üks aine toetab teist. Kui oskad loogilisi seoseid leida, teeb see õppimise lihtsamaks. Minu tööandja on sellega igatahes rahul, et ma ametikoolis õppisin."
Hela Aun, Coop Saaremaa müügijuht.
2015. a vilistlane.

Vaata õppekava!

Ärikorralduse spetsialisti eriala lõpetanutel on laialdased majandus- ja juhtimisalased teadmised ning nad saavad töötada keskastme spetsialistidena.

Lõpetaja saab edasi õppida rakenduskõrgkoolides või ülikoolides ärindusega seotud erialadel. Kuressaare Ametikoolis saab raamatupidamisalaseid teadmisi täiendada raamatupidaja erialal.

• eelnev motivatsioonikiri
  • vestlus
Язык
Эстонский