Pakume tööd rühmajuhatajale (KONKURSS LÕPPENUD!)

Дата создания 29.06.2023

Päikesepealinnas asub üks ütlemata tore kutseõppeasutus, kus õpib ca 800 õpilast ja töötab 113 töötajat. Et ka Sina saaksid meie kooliperre kuuluda, ootame Sind kandideerima rühmajuhataja (1,0) ametikohale:

Rühmajuhataja ametikoht hõlmab endas peamiselt kutsevaliku õpperühmaga seotud tegevusi. Kutsevaliku õpe on eelkõige neile, kes ei ole oma eriala- ja karjäärivalikutes veel kindlad ning ei tea, millist eriala edasiõppimiseks valida või millist tööd tegema hakata. Et aidata kaasa noortele sobiva eriala leidmisele ja aidata teha karjäärivalik, vajame just Sinu abi.

Kui soovid olla osa meie kooliperest ja Sul on

• kõrgharidus (soovitavalt pedagoogika, eripedagoogika või sotsiaalpedagoogika valdkonnas);
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus;
  • positiivne hoiak;
  • inglise keele oskus (suhtlemistasandil) ja
  • arvutikasutamise oskus,

siis ootame hiljemalt 06.08.2023 (kaasa arvatud) aadressile andra.aavik@ametikool.ee järgmiseid dokumente:

• avaldus ja CV;
  • motivatsioonikiri;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
  • isikut tõendav dokument.

Kasuks tuleb varasem töökogemus HEV õppijatega.

Tööle asumise aeg on 01.09.2023.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista telefonil 5666 7570 või kirjuta aadressil janne.tamm@ametikool.ee

Дата последнего изменения 09.08.2023.