Äriõpilased kutsevõistlusel esikohal

Дата создания 12.05.2019

Ametikooli ärierialade õppijad Anni Roost ja Rauno Tisler saavutasid esikoha Võrumaa Kutsehariduskeskuses korraldatud kutsevõistlusel „Äripäevad 2019.“

Võistlusel osalenud õppijad loositi 3-4-liikmelistesse võistkondadesse. Anni ja Rauno võistkonnakaaslaseks oli Laura Võrumaa Kutsehariduskeskusest.

„Võistluspäev oli väga lõbus ja ajakava hästi planeeritud,“ rääkis Anni. Esimeseks võistkonnaliikmete vaheliseks „jäälõhkumisülesandeks“ oli aja peale saadetise komplekteerimine euroalusele nii, et kõik märgised oleks näha ja alus korralikult kiletatud.

„Oli õpetlik ning pani mõtlema, kuidas ikka õigesti ladustama ning kiletama peab. Terve võistlushetk ei ole kordagi vaadanud, kuidas teised võistkonnad ülesannet lahendasid. Kui olime lõpetanud ja pea tõstsime, saime kohe aru, mis vead meil sees olid. Õnneks oli ainult kaks viga,“ rääkis Anni.

Järgnenud viktoriinil sai nende võistkond 33 puntki 40st ja oli kokkuvõttes kolmandal kohal.

Loovülesandeks oli sotsiaalse ettevõtte loomine. „Meie grupi ettevõtte oli MTÜ Valutajad (vanurite jalutajad), mille olime väga läbi mõelnud ning esitlesime väga ilmekalt ja hästi. Pidime koostama nii PowerPoint esitluse kui ka mingi plakati/flaieri või reklaamklipi. Meie tegime flaieri,“ sõnas Anni.

Hinnati nii ideed kui ka esitlust. Õpilasi juhendanud Marve Koppel märkis: „Esikoha võitjad eristusid väga kirgliku esitlusega ja võit tuli uhkelt.“

Kokku osales võistlusel neli ametikooli ärikorralduse spetsialisti ja väikeettevõtja eriala õppijat. Võistkond, kuhu kuulus väikeettevõtja esimese kursuse õppija Ergo Saar, saavutas kolmanda koha.

„Võistluspäeva läbiviijaks olnud Mehis oli super juht ning hoidis kõigil tuju üleval. Väga-väga super päev oli!“ märkis Anni.

Дата последнего изменения 12.05.2019.