Новости

Ametikooli lõpetajad veebruaris 2020 18. февраля TaaviTuisk

Kuressaare Ametikooli lõpetab 21.veebruaril 69 inimest kaheksal erialal.

Lõpuaktus korraldatakse ametikooli aulas algusega kell 14.


Bussijuht (BJ-19)

Rühmajuhataja Ade Sepp

 

Ado Mäenurm

Henri Korbelainen

Holger Vahter

Illar Ool

Jaanus Kukk

Karol Sulg

Meelis Vahter

Priit Silmberk

Taavo Tenno

Tambet Roost

Toomas Sepp

 

CNC-puidutöötlemiskeskuse operaator (CNC-19)

Rühmajuhataja Bret Paas

 

Andrus Kannik

Lauri Leesmaa

Aare Liik

Mihkel Mets

Arvi Mihkelson

Raivo Paasma

Alvar Pihl

Tarmo Ruttu

 

Interaktiivse graafika kujundaja (KIG-17)

Rühmajuhataja Thea Treu

 

Airi Astmäe

Greta Joost

Triin Juss

Angela Jõeorg

Anneli Teppo-Toost

Aivi Võsa

 

Liikuva graafika kujundaja (KLG-16)

Rühmajuhataja Thea Treu

 

Milena Gamzina

Toomas Heinsaar

Eleri Kupits

Kätriin Kurjamaa

Ketter Murrut

Uku Ott

Joosep Pank

Henry Sillart

Henri Tolli

Joonas Välja

 

Stilist (KSP-16)

Rühmajuhataja Thea Treu

 

Karmel Aeg

Svetlana Hamidullina

Arina Jakovleva

Fenelle Pajumets

Dorel Rebane

Merit Reismaa

Aili Tänak

 

Pagar P-19T

Rühmajuhataja Reena Smidt

 

Eveli Aus

Ester Loo

Signe Roost

Gerli Sirk

Mare Võting

 

Spaateenindaja (SPA-18)

Rühmajuhataja Marella Kakkum

 

Evely King

Laura Brigitta King

Kristi Koiduste

Monika Liiv

Sirli Link

Kaidi Loikmaa

Eve Nelis

Merle Rohi

Katariina Seina

Elise Sule

Greete Trumm

Erika Väli

 

Veoautojuht (VJ-19)

Rühmajuhataja Ade Sepp

 

Kermet Kirs

Jaagup Otsa

Allar Põld

Kairi Rakaselg

Marie Rander

Raino Russ

Jüri Räim

Silver Sepp

Raigo Tiitson

Fred Veldermann

Bussijuht (BJ-19)

Rühmajuhataja Ade Sepp

 

Ado Mäenurm

Henri Korbelainen

Holger Vahter

Illar Ool

Jaanus Kukk

Karol Sulg

Meelis Vahter

Priit Silmberk

Taavo Tenno

Tambet Roost

Toomas Sepp

 

CNC-puidutöötlemiskeskuse operaator (CNC-19)

Rühmajuhataja Bret Paas

 

Andrus Kannik

Lauri Leesmaa

Aare Liik

Mihkel Mets

Arvi Mihkelson

Raivo Paasma

Alvar Pihl

Tarmo Ruttu

 

Interaktiivse graafika kujundaja (KIG-17)

Rühmajuhataja Thea Treu

 

Airi Astmäe

Greta Joost

Triin Juss

Angela Jõeorg


Anneli Teppo-Toost

Aivi Võsa

 

Liikuva graafika kujundaja (KLG-16)

Rühmajuhataja Thea Treu

 

Milena Gamzina

Toomas Heinsaar

Eleri Kupits

Kätriin Kurjamaa

Ketter Murrut

Uku Ott

Joosep Pank

Henry Sillart

Henri Tolli

Joonas Välja

 

Stilist (KSP-16)

Rühmajuhataja Thea Treu

 

Karmel Aeg

Svetlana Hamidullina

Arina Jakovleva

Fenelle Pajumets

Dorel Rebane

Merit Reismaa

Aili Tänak

 

Pagar P-19T

Rühmajuhataja Reena Smidt

 

Eveli Aus

Ester Loo

Signe Roost

Gerli Sirk

Mare Võting

 

Spaateenindaja (SPA-18)

Rühmajuhataja Marella Kakkum

 

Evely King

Laura Brigitta King

Kristi Koiduste

Monika Liiv

Sirli Link

Kaidi Loikmaa

Eve Nelis

Merle Rohi

Katariina Seina

Elise Sule

Greete Trumm

Erika Väli

 

Veoautojuht (VJ-19)

Rühmajuhataja Ade Sepp

 

Kermet Kirs

Jaagup Otsa

Allar Põld

Kairi Rakaselg

Marie Rander

Raino Russ

Jüri Räim

Silver Sepp

Raigo Tiitson

Fred Veldermann