Koolitusmajakas kutsub jõuluhõngulistesse töötubadesse

Дата создания 15.11.2023

Aasta kauneim aeg on saabumas. Me oleme ametikoolis ise otsinud kohti, kuhu jõulude eel oma kolleegidega minna, et ühiselt saabuvaid pühi tähistada ja korraks aeg maha võtta. Väga lihtne neid leida pole olnud.

Seetõttu on seekordne koolituspakkumine hoopis teise hõnguga: oleme pannud kokku töötubade paketid, mis aitava saada ja jagada imelist jõulutunnet - kas sõprade, laste või kolleegidega.

Mitu töötuba on sellised, mida saab tellida oma asutusele.

Vali oma jõulutöötuba siit:

Jõulukeraamika töötuba, 8 tundi

Hind 50 eurot

• 08.12  ja 15.12 kell 17 – 20 keraamika õppetöökojas.

8.12 (reede) on savi mätsimise ja voolmise päev. Seejärel jõuavad need kuivada ja ahus käia. ja 15.12 (järgmine reede) on glasuurimine. Nädalavahetusel on esemed ahjus ja uuel algaval nädalal (18.-19.12) saab kätte!

Jõuluvorstide valmistamise töötuba, 4 tundi

Hind 35 eurot

• 12.12 kell 17 – 21 ametikooli õppeköögis.
  • 14.12 kell 17 – 21 ametikooli õppeköögis. Võimalus tellida asutustel!

Valmistame ühiselt traditsioonilisi jõuluvorste, õpime nippe professionaalselt kokalt ja

naudime üheskoos jõululõhna ja -maitseid.

Lindude söögimaja valmistamine, 4 tundi

Hind 40 eurot

• 13.12 kell 17 – 20 Upal Tehnoloogiamajakas.

Valmistame ise söögikoha meie aknatagustele tiibadega sõpradele.

Vanast uus- triiksärgist kingikotid sinu kuuse all, 4 tundi

Hind 30 eurot

• 11.12 kell 17 – 21 ametikooli õmblusklassis.
  • 12.12 kell 16 – 20 ametikooli õmblusklassis. Võimalus tellida asutustel!

Kutsume sind osalema taaskasutuse õpituppa. Õpetame praktilisi oskusi ja jagame mõtteid, kuidas ühest lihtsast särgist meisterdada erinevaid kingikotte. Saad kogeda rõõmu oma kätega loomisest.Eelnev õmblemise kogemus tuleb kasuks, aga pole ilmtingimata vajalik. Materjalid on meie poolt. Tule veeda üks mõnus õhtupoolik meiega koos!

Registreeru töötubadesse siit!link opens on new page

NB! Registreerumise järel saadame e-mailile arve, mille palume enne töötoa alguspäeva tasuda.

Registreerumine on avatud kuni kohtade täitumiseni.

Kohtumiseni jõulutöötubades!

Дата последнего изменения 15.11.2023.