Nordplus Junior projekt BRAWE aitab õppijaid tööturule

Дата создания 16.01.2024

Nordplus Junior projekt "Ole valmis tööturul (BRAWE)" on loodud selleks, et aidata õpilastel valmistuda tööturule sisenemiseks. Projekt keskendub õpilaste enesekindluse ja julguse suurendamisele suhtlemisel tulevaste tööandjatega.

BRAWE peamine eesmärk on tõsta noorte enesehinnangut, kui nad astuvad tööturule. Projekt viiakse läbi Aukštaitija kutseõppekeskuse (Leedu), Jelgava Tehnikakooli (Läti) ja Kuressaare Ametikooli koostöös.

Loodavate õppematerjalide eesmärk on pakkuda kaasahaaravat ja harivat sisu, aidates õpilastel paremini mõista ja hinnata end tööalases kontekstis. Lisaks isiklikule arengule pakub BRAWE võimalusi saada rahvusvahelisi kogemusi, luua piiriüleseid suhteid ja parandada inglise keele oskust.

Projekti tegevused viiakse läbi 2023. a  septembrist kuni  2025. a juunini ning hõlmavad veebiseminare, kohtumisi Lätis, Eestis ja Leedus ning koostööd kohalike ettevõtetega.

Üheks projekti peamiseks tulemuseks on materjalide loomine, mis juhendavad õpilasi CV kirjutamise, tööintervjuu tehnikate ja uue töökeskkonnaga kohanemise osas.

Rohkem informatsiooni BRAWE projekti kohta saab kutseõpetaja Kadri Rannalt (+372 5693 9700, kadri.rand@ametikool.ee).

Loe projekti kohta rohkem>

Дата последнего изменения 16.01.2024.