Ametikool kuulutas välja kelneri eriala vastuvõtu

Loomise kuupäev 20.04.2023

Kuressaare Ametikool kuulutas välja vastuvõtu kelneri erialale töökohapõhises õppes.

„Töökohapõhine õpe võimaldab restoranitöö kõrvalt täiendada oma erialaseid oskuseid ja teadmisi,“ rääkis ametikooli turismiteeninduse juhtõpetaja Ülle Tamsalu. "Kliendid muutuvad järjest teadlikumaks, eelkõige toitude ja veinide osas.“

Õppeaja pikkus on 6 kuud. Üks kolmandik õppetööst viiakse läbi ametikoolis ja kaks kolmandikku töökohal. Õppetööl ametikoolis ollakse ühel päeval nädalas.

Õppetöö lõppeb kelneri 4. taseme kutseeksamiga. „Kutsetunnistus on dokument, mida väärtustatakse tööandjate poolt järjest enam,“ ütles Tamsalu.

Sisseastumisavaldusi saab esitada 26. aprillini ametikoolis kohapeal või sais.ee keskkonnas.

Loe eriala kohta rohkem>

Viimati muudetud 20.04.2023.