Õppija võitis ehitusviimistlejate kutsevõistlusel medali

Loomise kuupäev 27.03.2023

Kuressaare Ametikooli ehitusviimistluse õppija Kätriin Trave võitis kolmanda koha tänavustel üle-eestilistel kutsevõistlustel „Noor Meister“.

„Kui mul huvi poleks, siis poleks ka tulemust. Huvi eriala vastu väljendub minu töös. Ettevalmistuseks läks nii erialatunde kui ka vaba aega,“ rääkis teisel kursusel õppiv Kätriin. „Ise jäin tehtud tööga rahule, vaeva harjutamiseks sai nähtud.“

Kätriini juhendas ametikooli kutseõpetaja Eliis Vahter. „Kätriin on väga põhjalik,“ märkis ta.

„Sponsorite poolt parimatele välja pandud auhinnalaud oli väga korralik,“ lisas Vahter. „See näitab, et noored õpivad tööandjatele olulisi oskuseid ja nende pühendumust erialale hinnatakse.“

Ehitusviimistlejate „Noore meistri“ kutsevõistlused korraldati Järvamaa Kutsehariduskeskuses 22.-23. märtsil. Võistlustöö sisuks oli nurga pahteldamine ja akrüülimine, ukse viimistlus, värvide segamine, kujundi pinnale kandmine ja värvimine ning dekoratiivviimistlus.

Viimati muudetud 27.03.2023.