Eriala keskendub videosalvestusele ja –töötlusele ning liikuvate graafiliste elementide loomisele.

Õpitakse operaatoritööd video- ja fotokaameratega ning salvestatud materjali töötlemist: monteerimine, animeerimine, järeltöötlus, efektide lisamine, helindamine.

Lisaks õpitakse 3D-kujundust ja tehakse õppetöö raames hulk erialaprojekte õpitud oskuste rakendamiseks.

Tehnilistele oskustele lisandub üldine kunsti- ja disainiharidus joonistamise, maalimise, fotograafia ning kujundustarkvara kasutamisega.

Õpitakse kasutama Adobe kujundustarkvara paketti, eriti rakendusi Photoshop, Premiere, After Effects, Animate ja Illustrator. Samuti Apple videotöötlustarkvara Final Cut Pro.

Vaata täpsemalt õppekavast! (NB! dokumendis on ka teised kujundaja eriala spetsialiseerumised lisaks liikuva graafika kujundajale)

• Õppetöö viiakse üldjuhul läbi tööpäeviti E-R kell 8.30-16.00
  • Õppeperiood üldjuhul septembrist juunini

Lõpetaja on tugevate tehniliste ning disainialaste oskustega spetsialist, kes leiab tööd videoproduktsiooni, ekraanidel kuvatavate reklaamide loomise või tarbeanimatsiooniga tegelevates ettevõtetes.

Lõpetaja saab nii ameti kui ka keskhariduse.

Paljud lõpetajad on edasi õppima asunud Eesti Kunstiakadeemiasse või Kõrgemasse Kunstikooli Pallas.

• Täiendav vastuvõtt! Kirjuta oma õppimissoovist info [at] ametikool.ee või helista 452 4600!

Õppetöö algus septembris 2020.

• Kompositsioon
  • Joonistamine
  • Vestlus
  • NB! Vestlusele tulles võta kaasa portfoolio ehk esitlusmapp seni disaini- või kunstivallas tehtud töödest.
Язык
Эстонский
Поле:
Disain
Pictures:
Liikuva graafika kujundaja Kuressaare Ametikool
liikuva graafika kujundaja Kuressaare Ametikool
Tabbed content page type:
Speciality
Erialade tabel: