Ametikool kogub vilistlaste pilte ja lugusid

Loomise kuupäev 25.03.2022

Ametikool kutsub vilistlasi ja kooliga seotud inimesi üles jagama enda mälestusi kooliajast piltide ja lugude teel.

„Soovime sajandaks juubeliks luua veebigalerii, kuhu oleme kokku kogunud ametikooliga seonduvad pildid ja lood inimestelt üle Eesti,“ rääkis algatuse eestvedaja, ametikooli haridustehnoloog Kadri Rauniste.

Pilte ja lugusid oodatakse meiliaadressile ametikool100@ametikool.eelink opens on new page. Pilte saab tuua ka linna õppekompleksis asuvasse infoletti, kus koha peal on võimalus pilt sisse skaneerida.

„Kindlasti tuleks lisada, mis aastal pilt on tehtud, kes on pildi peal ja mis pildil toimub,“ lisas Rauniste. Pilte ja lugusid ootab ametikool kuni 31. maini.

Veebigaleriid on võimalik alates sügisest vaadata Kuressaare Ametikooli kodulehel ametikool.ee.

Vaata ametikooli praegust ajaloogaleriid>link opens on new page

Ametikool tähistab 100. juubelit 6. novembril 2022.

4. novembril on kavas suur sünnipäevapidu vilistlastele, töötajatele ja täiskasvanud õppijatele. 5. novembril korraldatakse vilistlaste kokkutulek.

Viimati muudetud 25.03.2022.