Ametikool kuulutas välja aasta koostööpartnerid

Loomise kuupäev 02.11.2018

Kuressaare Ametikooli direktor Neeme Rand tunnustas neljapäeva õhtul korraldatud kooli 96. sünnipäevale pühendatud pidulikul õhtusöögil oma koostööpartnerite esindajaid ja kuulutas välja tänavused aasta koostööpartneri tiitli saajad.

„On väga hea meel, et ettevõtted ja asutused suhtuvad toetavalt praktikantidesse ning nõus ka ise panustama mantlipärijate kasvatamisesse ja arendamisesse,“ rääkis Rand.

Tänavused Kuressaare Ametikooli aasta koostööpartnerid on:

• Kuressaare Haigla – pikaajaline koostööpartner, kes pakub praktikakohti tsükliõppes õppijatele ning võimaldab õppida töökohapõhises õppes neil, kes juba töötavad.
  • Estonia Resort Hotel & Spa – ettevõtte eestvedamise ja koostöös ametikooliga sai avatud spaateenindajate õpperühm Pärnus. Koostöö ja õpe on sujunud suurepäraselt.
  • Reval Auto Esindused OÜ – kauaaegne koostööpartner ja praktikakoht õpilastele, kus neisse suhtutakse kui oma töötajatesse. Samuti jagasid näpunäiteid meie endisele õpilasele Aivo Alasele EuroSkills 2018 võistluse tarbeks.
  • Urmas Puhkan – pakub praktikakohti keraamika eriala õpilastele. Urmas on eriala ning õppekavade arendaja ja nõustaja, on alati vastutulelik ja toetab õppetööd. Tänu temale sai toimuma keraamika eriala üks õppesessioon Asuurkeraamikas. Lisandväärtusena toetab disaini õppesuuna koostööd Keraamikute Liiduga, ARSi majaga ja EKAga.
  • Aire Toffer – tänu temale koostati spaateenindaja õppekava. Samuti on olnud väga abivalmis kutseeksami korraldamises.
  • Risto Laanet – on olnud suurepärane koostööpartner meie turismiteenuste õppesuunale ja alati abivalmis praktikajuhendaja meie kokaõpilastele.

Vaata pilte õhtusöögist, selle ettevalmistamisest, pakutud toitudest ning tiitlite väljakuulutamisest!link opens on new page

Viimati muudetud 02.11.2018.