Ametikool kuulutas välja aasta koostööpartnerid

Loomise kuupäev 10.11.2022

Kuressaare Ametikooli direktor Neeme Rand kuulutas välja tänavused aasta koostööpartneri tiitli saajad, kokku on tunnustuse saajaid üheksa.

„6. novembril sajandat juubelit tähistanud ametikool saab jätkuvalt rõõmustada suure hulga inimeste üle, kes meie õppijaid ettevõtetes või asutustes praktikal olles juhendavad, ametikooli töömaailma arengutega kursis hoiavad ja meie projektides kaasa löövad,“ rääkis Rand.

Aasta koostööpartneri tiitleid antakse ametikoolis välja alates 2013. aastast.

Aasta koostööpartnerid 2022. aastal on:

PK-MEEDIA OÜ, Sigrid Osa. Disaini õppesuuna vilistlane ning kaasaegse õpikäsitlusega stilistika ja fotograafia praktikajuhendaja. Toetab õpetajat ja õpilast ka väljaspool praktikat seoses koolis läbiviidavate projektidega.

Strateegilise disaini agentuur Identity loovjuht Ionel Lehari. Alati positiivse suhtumisega praktikajuhendaja ja koostööpartner, kes toetab õppetööd veebipõhiste erialaste seminaridega ja hoiab ametikooli kursis valdkonna tänapäevaste arengutega.

OÜ Laus-End. Ettevõte, kelle nime kuuleb väga tihti praktikakaitsmistel nii raamatupidamise, ärikorralduse spetsialisti kui väikeettevõtja erialade õppijatelt.

Visit Saaremaa. Giidi õppijate suurepärane praktikakoht. Läbi viiakse nii viipekeele, jalgratta kui teemapõhiseid giidituure. Koostöö on kestnud juba mitmeid aastaid.

Pädaste mõisa restroran Alexander. On olnud aastakümneid õppijatele hinnatud praktikakohaks. Ettevõte on pakkunud edukalt praktikakohti ka erivajadustega õppijatele.

Saaremaa Veski. Õppijate jaoks on see suurepärane praktikakoht. Nad räägivad, et neid võetakse seal kui pereliikmeid. Tuntud oma töötubade poolest, mida on külastatud nii õppijate kui ka projektipartneritega. Vastuvõtt on olnud alati lahke.

Aste Lasteaed „Mõmmik“. Väga hea koostööpartner juba mitmeid aastaid, eriti koroona perioodil. Võtab alati rõõmuga vastu praktikante ja juhendab neid oskuslikult.

Muvor OÜ. Tulemuslik praktikaettevõte väikelaevaehituse ja CNC puidutöötlemisekeskuse operaatori eriala õppijatele. Ametikooli CNC-eriala kompetentsuse arendaja läbi teenustööde tellimise.

Albeda College, Tom Geenen. Alates 2016. a on ettevõtlusõpilased iga aasta novembris saanud osaleda rahvusvahelises ärikoolitusprogrammis Rotterdamis. Õppijate hulgas on see ülipopulaarne. Konkurss sinna pääsemiseks on suur.

Vaata pilte tunnustusüritusest ja sellele järgnenud pidulikust õhtusöögist Kuressaare Ametikooli restoranis>link opens on new page

Viimati muudetud 10.11.2022.