Ametikool tähistab 99. sünnipäeva. 09. november TaaviTuisk

6. novembril täitus 99 aastat Kuressaare Ametikooli eelkäija Kuressaare Ehitusinstruktorite Kooli tegevuse algusest. Sel nädalal tähistatakse koolis sünnipäeva erinevate üritustega.

Esmaspäeval pandi linna õppekompleksis üles taaskasutusnäitus "Oma tehtud" õpilaste ja õpetajate töödest. Sünnipäevalaps jagas kommi.

Vaata pilte näitusest>

Teisipäeval uuendati kooli siseterviserada

Kolmapäeval kell 10.15 on õpilased, vilistlased ja töötajad oodatud osalema online-viktoriinil.

Neljapäeva õhtul korraldatakse pidulik õhtusöök ametikooli restoranis kooli koostööpartneritele

Reedel on kooli töötajad kutsutud Kuressaare Linnateatrisse. Vaadatakse lõppenud aastaringile tagasi, jagatakse tunnustusi ja vaadatakse ühiselt teatrietendust.

Vaata pilte näitusest>

Teisipäeval uuendati kooli siseterviserada