Uudised

Ametikooli lõpetajad 2021. a 21. juuni TaaviTuisk

Kuressaare Ametikooli lõpuaktusel 22. juunil saavad lõputunnistuse tänavu talvel ja suvel lõpetanud:


Abikokk aKPL-20

rühmajuhataja Reena Smidt

 

Maria Hallikäär

Eliis Luik

Laura Maripuu

Maret Siim

Endrik Sugul

Gerto Vanem

 

Bussijuht BJ-20

rühmajuhataja Ade Sepp

 

Kalle Kaju

Ken-Erki Kermik

Tanel Kokk

Sander Kurgpõld

Jaagup Otsa

Mihkel Tiits

Raigo Tiitson

Fred Veldermann

 

CNC puidutöötlemisekeskuse operaator CNC-20

rühmajuhataja Bret Paas

 

Katrin Hämelainen

Kevin Kuusk

Mehis Mänd

Robert Roost

Steven Šubin

Alar Merisalu

 

Ehitusviimistlus EV-18

rühmajuhataja Bret Paas

 

Elerin Alas

Kristo Ninn

Lissel Ernesaks

Karl-Erik Tänav

Karl Erik Truumure

Raimond Põld

Kevin Kruuser

Roland Reinmaa

 

Giid G-19

rühmajuhataja Heli Kakko

 

Tatjana Solovjova

Anu Väli

Tiina Ojala

Ulvi Raamat

Maret Ärmus

Reet Grevel

Maris Saar

Signe Mehik

Vika Viss

Ulvi Valge

 

Hooldustöötaja HT-19

rühmajuhataja Kadri Riim

 

Reena Tasa

Edith Sosnin

Brigita Kirs

Maarika Lätt

Varje Metsküla

Saima Salumägi

Annely Aro

Tatjana Aavik

Lea Võrel

Liilia Laur

Tiia Kluge

 

Hooldustöötaja HTT-20T

rühmajuhataja Merle Tuulik

 

Toomas Häng

Gädi-Liis Juht

Marika Kakko

Lii Lätt

Lea Pors

Iti Vahter

Annabel Sagor

 

Kokk KP-18

rühmajuhataja Irina Arhipova

 

Ljubov Trui

Silver Sepp

Maarja Saar

Hendrik Väinaste

Kirke Ly Hell Loomet

Rome Mangus

Ken Kristian Kirsiste

Kätriin Klee

 

Kokk K-19

rühmajuhataja Halliki Väli

 

Mart-Mark Tuisk

Ave Vohu

Neidi Rand

Jaana Pärn

Geito Reek

Ene Lopp

Jorma Tapio Ihalainen

Marek Lopp

Maarja Martin

Ene Kotkas

Aare Allik

Klarika Kuusk

Anu Anja

Silja Saar

 

Kondiiter KD-20

rühmajuhataja Reena Smidt

 

Aiki Kaus

Karin Ardel

Eveli Aus

Gabriela Grahv

Margaret Halili

Monika Häng

Eliis Kaseväli

Eva-Liisa Lõhmus

Daire Rahnel

Maria Rääk

Kersti Saumann

 

Kujundaja (kujundusgraafik) KKG-18

rühmajuhataja Karin Oinberg

 

Arnek Grubnik

Hedi Kereme

Marily Valkijainen

Valmar Voolaid

Marili Maasen

Maiu Meigo

Tiia Kobin

Marit Valge

 

Kujundaja (kujundusgraafik) KGP-17

rühmajuhataja Thea Treu

 

Madli Kärt Ollisaar

Liisa Soosaar

Hans Heiki Metsamaa

Triini Tiit

Anett Tamm

Grete Grau

Evelyn Topaasia

Johannes-Markus Krull

 

Küünetehnik KT-20

rühmajuhataja Kadri Riim

 

Katrin Lember

Elluli Saat

Helean Täht

Kristina Armus

Kätty Luugus

Kristiina Raud

Eleri Kupits

 

Lapsehoidja LH-20

rühmajuhataja Kätlin Poopuu

 

Kristel Arge

Regina Heinmets

Eneli Humal

Eve Iljas

Triin Jürisson

Piret Köster

Aave Lepp

Kristiina Mokanu

Emma Murd

Merilin Niit

Ingrid Ojasoo

Gerli Pint

Malle Rahu

Kaidi Saarkoppel

Mairi Sai

Merike Teär

Brita Tiitsar

Ester Tomson

Deily Vallaste

Jaanika Vessik

 

Majutusteenindus MT-18

rühmajuhataja Siiri Velve

 

Cätlyn Koska

Maria Kivi

Kristi Orujärv

 

Mööblirestauraator MR-19

rühmajuhataja Bret Paas

 

Koit Kallas

Merle Randla

Joel Veedler

Aare Martinson

 

Noorem tarkvaraarendaja TA-19

rühmajuhataja Andrus Naulainen

 

Egle Puppart

Ralf Heinsoo

Karl Gregor Rauniste

Joel Pupart

 

Noorem tarkvaraarendaja TAK-18

rühmajuhataja Karin Saare

 

Sander Randmets

Jennifer Tarvis

Erkki Tambaum

Martin Trumann

Daniel Nõukas

Hans-Kristjan Pavelson

Kaspar Kivi

 

Pagar P-20T

rühmajuhataja Reena Smidt

 

Ilvi Vallik

Andra Hallik

Kirti Haller

Karmen Namm

Aina Vaher

Kristi Leps

Krista Pähk-Aleksandrov

Irina Oja

 

Spaateenindaja SPA-19T

rühmajuhataja Marella Kakkum

 

Kati Vilsaar

Krislin Kadakas

Alje Ero

Enel Muromets

Eve Pakkas

Kaidi Vapper

 

Sõiduautotehnik SAT-18

rühmajuhataja Bret Paas

 

Martin Pruul

Sten Põld

Kaarel  Talistu

Karli Vipper

Velvo Võrel

Patric Võrk

Artur Melnik

Markus Melnik

Marko Pära

Illar Kahest

 

Tegevusjuhendaja TJ-20

rühmajuhataja Sirje Pree

 

Tiia Ait

Leini Kaal

Kaidi Loikmaa

Moonika Luik

Karin Mesila

Eve Mägi

Talvi Pihlas

Merli Pilter

Geidy Pitk

Margit Seli

Maarika Tabur

Helite Turja

 

Veoautojuht VJ-20

rühmajuhataja Ade Sepp

 

Romet Algo

Martin Johannes Anja

Reigo Krutto

Andreas Noor

Eero Paat

Jürgen Padar

Kristo Saar

Aliin Sepp

Karol Sulg

Taavi Tammeleht

 

Ärikorralduse spetsialist Ä-19

rühmajuhataja Marve Koppel

 

Reet Juursalu

Krislin Kana

Karl-Kevin Koost

Mariliis Salu

Tiina Saaretalu

Aureelia Kald

Minni Saar

Carmen Kallas

 

Väikelaevaehitus VLE-18

rühmajuhataja Bret Paas

 

Karl Adel

Margus Mägi

Rauno Paja

Martti Tisler

 

Väikelaevaehitus VLT-19

rühmajuhataja Bret Paas

 

Jürgen Ermel

Jürgen Kask

Bert Mägi

Mihkel Pärs

Ivar Sikk

Andrei Šuprudko

Arkadi Tammik

Abikokk aKPL-20

rühmajuhataja Reena Smidt

 

Maria Hallikäär

Eliis Luik

Laura Maripuu

Maret Siim

Endrik Sugul

Gerto Vanem

 

Bussijuht BJ-20

rühmajuhataja Ade Sepp

 

Kalle Kaju

Ken-Erki Kermik

Tanel Kokk

Sander Kurgpõld

Jaagup Otsa

Mihkel Tiits

Raigo Tiitson

Fred Veldermann

 

CNC puidutöötlemisekeskuse operaator CNC-20

rühmajuhataja Bret Paas

 

Katrin Hämelainen

Kevin Kuusk

Mehis Mänd

Robert Roost

Steven Šubin

Alar Merisalu

 

Ehitusviimistlus EV-18

rühmajuhataja Bret Paas


 

Elerin Alas

Kristo Ninn

Lissel Ernesaks

Karl-Erik Tänav

Karl Erik Truumure

Raimond Põld

Kevin Kruuser

Roland Reinmaa

 

Giid G-19

rühmajuhataja Heli Kakko

 

Tatjana Solovjova

Anu Väli

Tiina Ojala

Ulvi Raamat

Maret Ärmus

Reet Grevel

Maris Saar

Signe Mehik

Vika Viss

Ulvi Valge

 

Hooldustöötaja HT-19

rühmajuhataja Kadri Riim

 

Reena Tasa

Edith Sosnin

Brigita Kirs

Maarika Lätt

Varje Metsküla

Saima Salumägi

Annely Aro

Tatjana Aavik

Lea Võrel

Liilia Laur

Tiia Kluge

 

Hooldustöötaja HTT-20T

rühmajuhataja Merle Tuulik

 

Toomas Häng

Gädi-Liis Juht

Marika Kakko

Lii Lätt

Lea Pors

Iti Vahter

Annabel Sagor

 

Kokk KP-18

rühmajuhataja Irina Arhipova

 

Ljubov Trui

Silver Sepp

Maarja Saar

Hendrik Väinaste

Kirke Ly Hell Loomet

Rome Mangus

Ken Kristian Kirsiste

Kätriin Klee

 

Kokk K-19

rühmajuhataja Halliki Väli

 

Mart-Mark Tuisk

Ave Vohu

Neidi Rand

Jaana Pärn

Geito Reek

Ene Lopp

Jorma Tapio Ihalainen

Marek Lopp

Maarja Martin

Ene Kotkas

Aare Allik

Klarika Kuusk

Anu Anja

Silja Saar

 

Kondiiter KD-20

rühmajuhataja Reena Smidt

 

Aiki Kaus

Karin Ardel

Eveli Aus

Gabriela Grahv

Margaret Halili

Monika Häng

Eliis Kaseväli

Eva-Liisa Lõhmus

Daire Rahnel

Maria Rääk

Kersti Saumann

 

Kujundaja (kujundusgraafik) KKG-18

rühmajuhataja Karin Oinberg

 

Arnek Grubnik

Hedi Kereme

Marily Valkijainen

Valmar Voolaid

Marili Maasen

Maiu Meigo

Tiia Kobin

Marit Valge

 

Kujundaja (kujundusgraafik) KGP-17

rühmajuhataja Thea Treu

 

Madli Kärt Ollisaar

Liisa Soosaar

Hans Heiki Metsamaa

Triini Tiit

Anett Tamm

Grete Grau

Evelyn Topaasia

Johannes-Markus Krull

 

Küünetehnik KT-20

rühmajuhataja Kadri Riim

 

Katrin Lember

Elluli Saat

Helean Täht

Kristina Armus

Kätty Luugus

Kristiina Raud

Eleri Kupits

 

Lapsehoidja LH-20

rühmajuhataja Kätlin Poopuu

 

Kristel Arge

Regina Heinmets

Eneli Humal

Eve Iljas

Triin Jürisson

Piret Köster

Aave Lepp

Kristiina Mokanu

Emma Murd

Merilin Niit

Ingrid Ojasoo

Gerli Pint

Malle Rahu

Kaidi Saarkoppel

Mairi Sai

Merike Teär

Brita Tiitsar

Ester Tomson

Deily Vallaste

Jaanika Vessik

 

Majutusteenindus MT-18

rühmajuhataja Siiri Velve

 

Cätlyn Koska

Maria Kivi

Kristi Orujärv

 

Mööblirestauraator MR-19

rühmajuhataja Bret Paas

 

Koit Kallas

Merle Randla

Joel Veedler

Aare Martinson

 

Noorem tarkvaraarendaja TA-19

rühmajuhataja Andrus Naulainen

 

Egle Puppart

Ralf Heinsoo

Karl Gregor Rauniste

Joel Pupart

 

Noorem tarkvaraarendaja TAK-18

rühmajuhataja Karin Saare

 

Sander Randmets

Jennifer Tarvis

Erkki Tambaum

Martin Trumann

Daniel Nõukas

Hans-Kristjan Pavelson

Kaspar Kivi

 

Pagar P-20T

rühmajuhataja Reena Smidt

 

Ilvi Vallik

Andra Hallik

Kirti Haller

Karmen Namm

Aina Vaher

Kristi Leps

Krista Pähk-Aleksandrov

Irina Oja

 

Spaateenindaja SPA-19T

rühmajuhataja Marella Kakkum

 

Kati Vilsaar

Krislin Kadakas

Alje Ero

Enel Muromets

Eve Pakkas

Kaidi Vapper

 

Sõiduautotehnik SAT-18

rühmajuhataja Bret Paas

 

Martin Pruul

Sten Põld

Kaarel  Talistu

Karli Vipper

Velvo Võrel

Patric Võrk

Artur Melnik

Markus Melnik

Marko Pära

Illar Kahest

 

Tegevusjuhendaja TJ-20

rühmajuhataja Sirje Pree

 

Tiia Ait

Leini Kaal

Kaidi Loikmaa

Moonika Luik

Karin Mesila

Eve Mägi

Talvi Pihlas

Merli Pilter

Geidy Pitk

Margit Seli

Maarika Tabur

Helite Turja

 

Veoautojuht VJ-20

rühmajuhataja Ade Sepp

 

Romet Algo

Martin Johannes Anja

Reigo Krutto

Andreas Noor

Eero Paat

Jürgen Padar

Kristo Saar

Aliin Sepp

Karol Sulg

Taavi Tammeleht

 

Ärikorralduse spetsialist Ä-19

rühmajuhataja Marve Koppel

 

Reet Juursalu

Krislin Kana

Karl-Kevin Koost

Mariliis Salu

Tiina Saaretalu

Aureelia Kald

Minni Saar

Carmen Kallas

 

Väikelaevaehitus VLE-18

rühmajuhataja Bret Paas

 

Karl Adel

Margus Mägi

Rauno Paja

Martti Tisler

 

Väikelaevaehitus VLT-19

rühmajuhataja Bret Paas

 

Jürgen Ermel

Jürgen Kask

Bert Mägi

Mihkel Pärs

Ivar Sikk

Andrei Šuprudko

Arkadi Tammik