Ametikooli õpilaskodu ja hotell on suletud

Loomise kuupäev 16.03.2020

Alates 16. märtsist on ametikooli õpilaskodu ja hotell Mardi suletud kuni edasiste otsusteni.

Eelmise reede seisuga võimaldas ametikool õpilaskodus edasi elada viiel õppijal, kes seda soovisid. Nüüdseks on kõik õppijad kodudesse ära läinud ja vajadus õpilaskodu avatuna hoidmiseks puudub.

„Tühjendasime prügikastid, keerasime radiaatorites soojust vähemaks ja uksed pannakse täna lukku,“ rääkis ametikooli teenindusjuht Anu Soosaar. „Vajadusel oleme valmis paaripäevase etteteatamisega uuesti maja avama.“

Õpilaskodu kohatasu puudutavad küsimused võetakse arutlusele kooli nõukogu 20.03 koosolekul.

Hotell Mardi on suletud seoses broneeringute äraütlemisega. Lisainfot saab hotelli meiliaadressil info@hotelmardi.eu

Viimati muudetud 16.03.2020.