Ametikooli populaarseimad erialad on lapsehoidja ja mootorsõidukitehnik

Loomise kuupäev 06.08.2020

Loetud päevad enne suvise sisseastumisavalduste vastuvõtu lõppu Kuressaare Ametikoolis on populaarseimad erialad lapsehoidja ja mootorsõidukitehnik.

Täiskasvanutele suunatud lapsehoidja eriala soovib õppida 30 inimest. Tsükli- ja õhtuõppe erialade populaarsuse pingereas järgnevad noorem tarkvaraarendaja 24 ning raamatupidaja 22 avaldusega.

Kutsekeskhariduse taseme päevase õppe erialadest on populaarseim mootorsõidukitehnik 29 sisseastumisavaldusega. Liikuva graafiku kujundajaks soovib õppida 21 ning juuksuriks 20 inimest.

Kokku on ametikooli vastuvõtuloetelus 34 õppekava.

„Pakume päris laia lehvikut õppimisvõimalusi, mille hulgast leiavad endale sobiva nii värske põhikoolilõpetaja kui ka tema ema, isa ja vanaema,“ ütles ametikooli direktor Neeme Rand. „Peaaegu kõik õppekavad on läbi teinud suurema või väiksema uuenduskuuri.“

Sisseastumisavalduste vastuvõtt sais.ee keskkonnas lõppeb pühapäeval 9. augustil. Reede 7. august on viimane päev sisseastumisavalduste esitamiseks koolis koha peal.

Viimati muudetud 06.08.2020.