Ametikoolis kuus uut tasuta koolitust

Loomise kuupäev 10.01.2022

Sel kevadel on Kuressaare Ametikoolis algamas 12 tasuta tööalast täienduskoolitust täiskasvanutele, pooled kursustest on täiesti uutel õppekavadel.

„Kui eelmise aasta koolituste prioriteediks oli isikuareng, siis tänavu info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning hooldustöötaja erialaoskused. Koostasime seitse täiesti uut õppekava, millest kuus said ka rahastuse,“ rääkis ametikooli koolitusjuht Ade Sepp.

Koolituste maht ulatub 26 tunnist 156 tunnini. Pikim on graafilise disaini koolitus, kus käsitletakse nii väärtusloomet ja kujundusprotsessi, saadakse algõpe kujundustarkvaradest ning õpitakse väiketrükiste kujundamist ja firmagraafikat.

Koolitusel osalemiseks on vajalik COVID tõend. Igal koolitusnädalal tuleb teha üks kord kiirtest. Testid on koolis olemas ja õppijale tasuta.

Koolituste nimekirjas on:

• Digioskused ja töö muutuvas keskkonnas – 80 tundi

• Ergonoomika koduhooldustöötajale – 30 tundi. UUS ÕPPEKAVA!

• Erivajadusega inimese tugiisiku koolitus – 40 tundi

• Fototöötluse baaskursus Adobe Photoshopi baasil – 28 tundi. UUS ÕPPEKAVA!

• Graafiline disain – 156 tundi. UUS ÕPPEKAVA!

• Kriisitöö alused – 40 tundi

• Puhastusteeninduse alused koduhooldustöötajale – 32 tundi. UUS ÕPPEKAVA!

• Raamatupidamise koolitus Merit Aktiva baasil – 40 tundi

• Tabeltöötluse baaskoolitus (MS Excel) – 26 tundi

• Täienduskoolitus tegevusjuhendajale – töötamise toetamise teenus – 40 tundi

• Uued suunad suurköögi toitude valmistamisel – 82 tundi. UUS ÕPPEKAVA!

• Videotöötluse algkoolitus – 26 tundi. UUS ÕPPEKAVA!

Riikliku täienduskoolituse tellimuse koolitusi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toel, projekti „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ eelarvest.

Koolituste õppekavadega tutvuda ja koolitustele registreeruda saab ametikooli veebilehel.

Kursuste õppekavad ja registreerimisvorm>

Viimati muudetud 10.01.2022.