Ametikoolis saab tänavu õppida 22 tasuta täienduskoolitusel

Loomise kuupäev 07.05.2024

Kuressaare Ametikooli Koolitusmajakas saab tänavu õppida 22 tasuta täienduskoolitusel, esimesed algavad juba järgmisel nädalal.

„Koolitusi on nii laiemale kui ka väga spetsiifilisele sihtrühmale. Näiteks koolitus kiindumusteooriast ja traumakogemusest on suunatud lasteaia- ja lastehoiuõpetajate abidele. Seda koolitust teeme kaks korda- nii kevadel kui ka sügisel,“ rääkis ametikooli koolitusjuht Ade Sepp.

Kokku saab valida 21 erineva koolituse vahel.

Esimesed algavad juba järgmisel nädalal:

• Erialane inglise keel klienditeenindajale
  • Rhinoceros 3D baaskursus
  • Teadmised kiindumusteooriast ja traumakogemusest
  • Veebipoe loomise koolitus

Lisainfo koos linkidega registreermivormidele on siin

„Esimest korda kasutame kursustele registreerimiseks infosüsteemi Juhan,“ märkis Sepp. „Registreerimisel küsime samu asju, mis eelmistel aastatel ja see peaks olema sama lihtne.“

Võrreldes eelmise aastaga koolitusel osalejate sihtrühm laienes. Kui näiteks kõrgharidusega inimeste puhul loeti hariduse aegumist vanusest 50 eluaastat, siis nüüd seda piirangut enam pole.

Koolitusi kaasrahastatakse Euroopa Liidu vahenditest. 19 koolitust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist ESF VÕTI ning kolme koolitust Taaste- ja vastupidavusrahastu programmist RRF Rohe.

Viimati muudetud 07.05.2024.