Ehitusviimistlejad tutvusid Penosili tehases tootmisega

Loomise kuupäev 19.03.2024

12. märtsil võtsid esimese kursuse ehitusviimistlejad ette põneva ja hariva reisi Penosili tehasesse Tallinnas. See päev oli täis avastusi, uusi teadmisi ning praktilist kogemust, mis avardasid nende arusaama tootmisprotsessidest ja erinevate materjalide kasutamisest ehituses.

Penosili tehas võttis meid vastu avasüli ning meid juhendati läbi nende muljetavaldavate tootmisliinide ja ladude. Õppijatele tutvustati erinevaid tootmisi ning näidati, kuidas erinevad tooted alates algmaterjalidest kuni lõpptooteni valmivad. See oli suurepärane võimalus näha, kuidas teoreetilised teadmised saavad praktilises keskkonnas rakendust.

Peale tehase külastamist said õppijad omal käel proovida erinevaid tooteid ja arutleda nende efektiivsuse üle. See interaktiivne kogemus võimaldas neil sügavamalt mõista ehitusmaterjalide omadusi ning nende kasutamist erinevates olukordades.

Päev kulmineerus ühise söögiga Hügge restoranis, kus meie vastuvõtjad olid korraldanud meile meeldiva einestamise. 

Tahaksime avaldada sügavat tänu Penosili meeskonnale nende sooja vastuvõtu ja professionaalse juhendamise eest. Penosil on olnud suurepärane koostööpartner, alati valmis meid toetama nii koolituste kui ka materjalidega. Suur tänu ka õpetaja Eliis Vahterile, kes on olnud kontakt ja hea koostööpartner Penosili esindajatega. 

Bret Paas
rühmajuhtaja

Viimati muudetud 19.03.2024.