Meie lood

Kokad käisid Taanis pop-up restorane tegemas 21. juuni Halliki Väli, Irina Arhipova

Mai keskel oli Kuressaare Ametikooli 3. kursuse koka õppijatel ja kahel õpetajal võimalus osaleda Erasmus+ KA2 projekti GreenPopUp4all raames Taanis, Slagelses väga vahval üritusel.

Neli meeskonda valmistasid ette ja teostasid kohapeal pop- up restoranid. Igas meeskonnas oli Eesti, Soome, Rootsi ja Taani õpilane.

Koostöös sündisid head ja ilusad toidud ja kenadrestorani lauad koos lauakaunistustega.

Rahvusvaheline koostöö selle projekti raamesjätkub sügisel, uuel õppeaastal.

Loe projekti kohta rohkem>

Rahvusvaheline koostöö selle projekti raamesjätkub sügisel, uuel õppeaastal.

Loe projekti kohta rohkem>