Uudised

Kokakunsti medaleid jagus kõikidesse riikidesse 15. märts TaaviTuisk

Üheksandat korda Kuressaare Ametikoolis peetud teise ja kolmanda kursuse kutsevõistlusel „Kokakunst Kuressaares“ jõudsid poodiumikohtadele kõikide osalenud riikide õpilased.


Teise kursuse esikolmik

  1. Maria Korsten (Pärnumaa Kutsehariduskeskus) ja Līga Zeltiņa (Ogres Meza Tehnikums)
  2. Evelin Kivatšitski (Ida -Virumaa Kutsehariduskeskus) ja Lauris Barakauskis (Riga Technical School)
  3. Rene-Roland Kasemets (Haapsalu Kutsehariduskeskus) ja Kevin Stern (Pärnumaa Kutsehariduskeskus)

Kolmanda kursuse esikolmik

  1. Markus Treirat (Kuressaare Ametikool)
  2. Žiedūnė Montvilaitė (Klaipeda Tourism School) ja Klāvs Kalnozols (Ogres meza tehnikums)
  3. Amanda Ozola (Riga Tehnical School) ja Paulius Ziakinas (Kaunas Food Industry and Trade Training Centre)

Kohtunike eriauhinnad

  • Triin Teesalu auhind enesekindluse eest: Ingelo Raja (Tartu Kutsehariduskeskus)
  • Emmanuel Wille auhind koostöö eest: Aleksandra Badjuk (Tallinna Teeninduskool) ja Ragmar Mere (Kuressaare Ametikool)
  • Rudolf Visnapuu auhind töökorralduse eest: Odeta Ramaškevičiūtė (Klaipeda Tourism School) ja Kaisa-Helena Schütz (Viljandi Kutseõppekeskus)
  • Timo Pärna auhind magustoidu eest: Rokas Lisauskas (Kaunas Food Industry and Trade Training Centre)
  • Taigo Lepiku auhind tasakaalus maitsete eest: Markus Treirat (Kuressaare Ametikool)

Võistlusel osalevad õppijad loositi kaheliikmelistesse tiimidesse. Koos tuli valmistada pearoog ja magustoit.

Juubelihõnguline kümnes "Kokakunst Kuressaares" korraldatakse 12.-13. märtsil 2020.

Vaata pilte teisest võistluspäevast ja lõputseremooniast!

Teise kursuse esikolmik

  1. Maria Korsten (Pärnumaa Kutsehariduskeskus) ja Līga Zeltiņa (Ogres Meza Tehnikums)
  2. Evelin Kivatšitski (Ida -Virumaa Kutsehariduskeskus) ja Lauris Barakauskis (Riga Technical School)
  3. Rene-Roland Kasemets (Haapsalu Kutsehariduskeskus) ja Kevin Stern (Pärnumaa Kutsehariduskeskus)

Kolmanda kursuse esikolmik

  1. Markus Treirat (Kuressaare Ametikool)
  2. Žiedūnė Montvilaitė (Klaipeda Tourism School) ja Klāvs Kalnozols (Ogres meza tehnikums)
  3. Amanda Ozola (Riga Tehnical School) ja Paulius Ziakinas (Kaunas Food Industry and Trade Training Centre)

Kohtunike eriauhinnad

  • Triin Teesalu auhind enesekindluse eest: Ingelo Raja (Tartu Kutsehariduskeskus)
  • Emmanuel Wille auhind koostöö eest: Aleksandra Badjuk (Tallinna Teeninduskool) ja Ragmar Mere (Kuressaare Ametikool)
  • Rudolf Visnapuu auhind töökorralduse eest: Odeta Ramaškevičiūtė (Klaipeda Tourism School) ja Kaisa-Helena Schütz (Viljandi Kutseõppekeskus)
  • Timo Pärna auhind magustoidu eest: Rokas Lisauskas (Kaunas Food Industry and Trade Training Centre)
  • Taigo Lepiku auhind tasakaalus maitsete eest: Markus Treirat (Kuressaare Ametikool)

Võistlusel osalevad õppijad loositi kaheliikmelistesse tiimidesse. Koos tuli valmistada pearoog ja magustoit.

Juubelihõnguline kümnes "Kokakunst Kuressaares" korraldatakse 12.-13. märtsil 2020.

Vaata pilte teisest võistluspäevast ja lõputseremooniast!