Kokaõpilane Tartus finaalis

Loomise kuupäev 15.04.2022

Ametikooli kolmanda kursuse kokaõpilane Vadim Baibuzan jõudis Tartus korraldatud kutsevõistlusel "Noor meister" finaali, sai tööpakkumise ja juhendajatelt kiita.

"Vadim oli väga tubli. Ta oli väga pühendunud nii harjutamise kui ka võistlemise ajal. Mitte kordagi ei kuulnud me Vadimilt seda, et tal ei ole aega või äkki harjutame homme vms. Koju antud ülesanded olid tehtud, tahe oli suur ja silm säras. Ta jäi võistlustel oma usinusega silma ja esimesel päeval õnnestus kogu võistlustöö väga hästi," rääkis Irina Arhipova, kes õppijat koos Risto Laanetiga juhendas.

"Selliste võistluste puhul on tihti ka nii, et tublit võistlejat märgatakse peakokkadest kohtunike poolt ja tehakse tööpakkumine. Vadimiga just nii läkski. Ehk avas see võistlus Vadimi jaoks nii mõnegi ukse ja meil Ristoga on selle üle ainult  hea meel ja jääb üle ainult uhkust tunda.“

Finaali jõudmine on kiiduväärt tulemus. Poodiumile pääs jäi vähese võistluskogemuse taha. Üks suupiste ei tulnud välja ja see ei viis punktid alla.

Usume, et kuuleme Vadimist kulinaariamaailmas veel!

Viimati muudetud 15.04.2022.