Kokaõpilased kutsuvad maitseelamusele! 02. detsember Liisa Nõukas

Kuressaare Ametikooli koka eriala õpilased kutsuvad nautima à la carte lõunamenüüd 6.-9. detsembril kell 11.30-14.00 kooli kohvikus.

Külalised saavad osa kolmekäigulisest lõunast, kus õpilaste teha on kõik alates tööplaanist kuni broneeringute võtmiseni ning menüüst leiab endale midagi maitsvat nii liha- kui ka kalasõber. Õppijate jaoks on tegemist arendava õppetöö projektiga, mis annab neile tulevaseks tööeluks vajaliku kogemuse alates turundusest kuni planeerimise, valmistamise ja teeninduseni välja.

À la carte lõunamenüü on kolmanda kursuse kokaõpilaste kooliprojekt. Õppijaid juhendab Halliki Väli.

Tule lase mõnusatel söökidel ja jookidel hea maitsta! Broneeri laud aegsasti tel: +372 5884 6669.

Täpsema menüü-info ja kokteilidevaliku leiad piltidelt.

Täpsema menüü-info ja kokteilidevaliku leiad piltidelt.