Kokaõpilased kutsuvad pop-up restorani

Loomise kuupäev 22.03.2022

Kuressaare Ametikooli koka eriala õpilased avavad neljal päeval 29. märtsist 1. aprillini hüpikrestorani ning ootavad külalisi nautima erilisi maitseelamusi.

Pop-up restoran on õppijate kooliprojekt, mille korraldavad koka päevase ja tsükliõppe rühmad. Juhendavad Irina Arhipova ja Siiri Velve.

Irina Arhipova rääkis: „Pop-up restorani projekti on teinud ka eelmiste aastate lõpukursused. Võin öelda, et see on õppijate jaoks üks kõige enam arendavamaid õppetöö projekte. Kogu restoran tuleb terviklikult planeerida turundusest toidu valmistamise ja teeninduseni. Me Siiriga juhendame kõrvalt, aga õppijad on ise olnud väga tublid.“

Restorani külalised saavad osa kolmekäigulisest lõunast. Toidud on välja töötatud õpilaste poolt ja pärast restoraniprojekti lõppu valmistavad nad neid ka oma kooli lõpueksamil.

Registreeruda saab aadressil timo.tarkmees@ametikool.ee või 5306 5594.

Viimati muudetud 25.03.2022.