Koolitusmajakas on ametikooli uus märk

Loomise kuupäev 15.06.2021

Kuressaare Ametikoolil on nüüdsest uus märk Koolitusmajakas, mille alla koondub koolituste ja kursuste läbiviimine.

Ametikoolil on juba Disainimajakas ja Tehnoloogiamajakas. Samuti on virtuaalse majakana registreeritud veebidomeen IT majakas, mida kasutatakse veebiruumina õppetöös.

Koolitusmajaka märgi all viiakse läbi tööalased täienduskoolitusi, väikelaevajuhi kursused, õpiampse, tasulisi kursuseid, koolituskaardi koolitusi Töötukassa klientidele jne.

Eelmisel nädalal läks välja ka Koolitusmajaka esimene e-uudiskiri neile, kes on varem ametikooli koolitustel osalenud. Lisandumas on ka veebivorm kodulehele, mille kaudu uued huvilised saavad uudiskirja tellida.

Koolitusmajaka logo autor on kujundusgraafiku eriala õppija Lorena Voronov. Logo valmis kooliprojekti raames. Juhendas Madis Vaher.

Viimati muudetud 15.06.2021.