Lõppes koostöös Saaremaa Gümnaasiumiga korraldatud esmakursuslaste innovatsiooniprojekt

Loomise kuupäev 16.03.2022

Plasmajaamast ja prügikoristuslaevast kuni ergonoomilise laua ja kokkuvolditava kausini.

Need on mõned näited innovatsiooniprojektide prototüüpidest, mida Kuressaare Ametikooli ja Saaremaa Gümnaasiumi esimeste kursuste õppijatest koostatud tiimid kümne nädala jooksul valmistasid.

Innovatsiooniprojekti eesmärk oli õppida märkama probleeme ja pakkuma neile disainiprotsessi järgides lahendusi. Töötati välja persoonad, väärtuspakkumine ja prototüübid.

Töö käigus arenesid nii õppijate kui ka õpetajate koostööoskused ja õpiti mugavustsoonist välja tulemist.

Kokku osales projektis 119 õpilast. Mentoriteks olid nii ametikooli kui ka riigigümnaasiumi õpetajad. Projekti juhtis disaini õppesuuna õpetaja Tiiu Tuhkanen.

Piltidel on prototüüpide esitlus Saaremaa Gümnaasiumi saalis 10. märtsil.

Pildid: Magnar Tomingas (KGP-21)

Viimati muudetud 21.03.2022.