Paadirallil koguti laste vaimse tervise heaks üle 1300 euro

Loomise kuupäev 09.05.2022

6. mai õhtul Tori jõesadamas korraldatud Heategevusliku Paadiralliga koguti Kuressaare Haigla toetuseks ja laste vaimse tervise heaks üle 1300 euro.

Paadiralli idee autor ja ametikooli poolse korraldustiimi eestvedaja oli sotsiaalpedagoog Piia Prei. Ta märkis pärast üritust: „Korraldajatena võime tõdeda, et sündmus õnnestus täiel määral. Ilm oli ilus ja kuigi jõgi otsustas sel päeval veidi teistpidi voolata, kui meie paatide katsetamiste ajal, leidis meie nupukas meeskond ka sellele lahenduse.

Loodame, et Paadiralli fookuses olnud põhisõnum laste ja noorte vaimse tervise toetamisest jõudis võimalikult paljude inimesteni.

Tahame tänada kõiki sponsoreid, kes meie sündmust nii suuresti toetasid. Täname ka Saaremaa valda, Kuressaare haiglat, Merilin Mälku, programmijuht Meelis Juhandit ja imelist Siiri Rannamaad, kellega koostöö sujus võrratult hästi.

Loodame, et paatide müügist saadud tulu, 1300 eurot, annab Kuressaare Haigla psühholoogidele võimaluse tõsta noorte vaimse tervise toetamine uuele tasemele. Uute kohtumisteni!“

Paadiralli oli osa ametikooli 100. juubeli ja Kuressaare linna sünnipäeva tähistamisest.

Paadirallil võistlesid 100 mudelpurjekat, mis valmistati ametikooli Tehnoloogiamajakas. Purjekaid said „osta“ kõik soovijad ja annetada selleks raha summas 10, 25 või 100 eurot, mis läks Kuressaare Haigla Toetusfondile.

Kõik purjekad alustasid võistlusteekonda samaaegselt. Kolme kiireima „omanikud“ said sponsorite poolt välja pandud auhinna. Lisaks loositi auhindu välja kõikide paate soetanud inimeste vahel.

Täname toetajaid ja sponsoreid

Saaremaa vald