Pakume tööd kümne eri valdkonna õpetajatele. Aega kandideerida on 23. maini.

Loomise kuupäev 11.05.2022

Päikesepealinnas asub üks ütlemata tore kutseõppeasutus, kus õpib ca 800 õpilast ja töötab 109 töötajat. Et ka Sina saaksid meie kooliperre kuuluda, ootame Sind kandideerima järgmistele vabadele ametikohtadele:

• Tarkvaraarenduse kutseõpetaja (1,6 ametikohta).
  • Matemaatika - informaatika kutseõpetaja (1,0).
  • Ettevõtluse ja finantsjuhtimise kutseõpetaja (1,0).
  • Ehituseriala kutseõpetaja (0,5).
  • Pagari ja kondiitri erialade kutseõpetaja  (1,0).
  • Kokaeriala kutseõpetaja (1,0).
  • Restoraniteeninduse kutseõpetaja (0,7).
  • Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade kutseõpetajad (2,5 ametikohta).
  • Hooldustöötaja eriala kutseõpetaja (0,6).
  • Rühmajuhataja (1,0).

Kandidaatidel palume esitada elektrooniliselt 23. maiks aadressile andra.aavik@ametikool.ee järgmised dokumendid:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendav dokument;
  • täienduskoolitust tõendavad dokumendid;
  • isikut tõendav dokument.

Kuigi õpetajatöös eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsinglink opens on new page), ära kõhkle kandideerimast, kui oled vastava valdkonna/eriala spetsialist ja Sulle meeldib oma teadmiseid ja oskuseid edasi anda.

Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade õpetajatel on vajalik kujundusprogrammide kasutusoskus.

Tööle asumise aeg on 01.09.2022.

Kui on täiendavaid küsimusi, palun helista või kirjuta

Viimati muudetud 31.05.2022.